Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott vagy dolgozik...

Dolgozott vagy dolgozik valaki Samsung gyárban? Milyenek a körülmények, munka? alul több

Figyelt kérdés
Nyárra mennék oda dolgozni, elég jó órabért ajánlottak. Főleg vasárnapi munka esetén. Jászfényszarun van ahova én akarok menni.
2010. máj. 31. 11:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Én még nem de érdekelne engem is
2010. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősök voltak itt, azt mondták elég durva és sokan otthagyják inkább. Bár ez évekkel ezelőtt volt, most nem tudom mi van. De ha jó a kondid és kitartó vagy, keresni egész jól lehet! (y)
2010. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet nem igaz amit mondtak nekem telefonon hogy könnyű munka és jól fizet. Szóval kondi kell hozzá:) Ezért hagyták ott ismerőseid?
2010. máj. 31. 12:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Első: Nagykátán az Ipari SZKI-ben van kitéve elérhetőség , az alapján tudod megérdeklődni a munkát.
2010. máj. 31. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik spanom dolgozott ott,nagyon tré,kitapossák a beledet,kevés zséért.
2010. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%
Nekem párom dolgozik ott igaz a raktárba de ö nem panaszkodik:)! Sztem nem különb a többi gyártol.
2010. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
sok ismerősöm dolgozik ott.és azt mondták hogy az adott munka körtől függ. pl egyik ismerősöm gép beállító lakatos és alig csinál valamit.és jól is fizetik.de aki szalagon van ott már van 1kis szigorúság.
2010. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia, anyukám szalagon dolgozik. Utálja! Állandóan baszogatnak mindenkit, szigorú megkötések, idegeskedés, stressz. Sokat dolgoznak, ahhoz képes a fizetés nagyon alacsony. Persze ez csak a szalagnál van. A többit nem tudom.Nyári munkára én is szeretnék majd menni (18 vagyok), de még nem biztos.
2011. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!