Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 47 évesen miért nem kellek a...

47 évesen miért nem kellek a munkáltatóknak? Hiába vannak kiváló képességeim egy egy munkakörhöz, mégis a fiatalokat válasszák. Nem is vagyok beteges, megbízható vagyok, lelkiismeretes, szorgalmas, és mégsem kellek sehova sem.

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok munkanélküli,és nagyon sok helyre beadtam a pályázatomat.Voltam meghallgatásokon is,de még csak vissza sem jeleztek,vagy emailban meghallgatás nélkül elutasítottak.47 évesen le vagyok írva,vagy nincs ismerősöm,vagy nem jó az önéletrajzom.Minden lehetőséget megragadok,hogy munkába állhassak,és hiába.Tanfolyamra is bejelentkeztem,ha más nem lesz egy darabig.
2017. nov. 15. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

A fiatal sem kell.


Ne hidd, hogy a korod a probléma. Pár éve még, ja, voltak olyan buta, bunkó emberek, munkaadók, akik gátlástalanul bele vágták az ember arcába, hogy mit akarsz te itt, 40 éves az már öreg ! Most ő(k) az(ok) aki a legjobban liheg, hogy a 60 éves nyugdíjast alkalmazhassa, mert ugye megkapja után a mindenféle kedvezményeket.

2017. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
* Na meg persze az sem utolsó, hogy hogyan néz ki az ember. Egy 50 éves baba nőnek nem hiszem, hogy képébe mernék mondani, hogy öreg aztán menjen a francba, egyből bekapnák az ajtón és alkalmaznák. Ez az eset megtörtént, amit fent írtam, tavaly mesélte egy nő, akit vidéken egy kínai bolt magyar vezetője ezzel a mocsok dumával utasított el kb. 5 évvel ezelőtt.
2017. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Gyere dolgozni a postára! Itt mindig van felvétel!
2017. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Itthon már akkora a munkaerő hiány h aki itt nem talál munkát az nem is akar dolgozni.
2017. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
“Válasszák” <<— na ezért
2017. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ha annyira hiány lenne,akkor már rég dolgoznék.itt Nyíregyházán hidd el,hogy sokkal nehezebb munkát találni.nagyon sok helyet megpályáztam,és nem azért mert nem akarok dolgozni!
2017. nov. 16. 07:26
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én 5 és fél hónapig voltam munka nélkül, szintén 47 évesen.

Ráadásul tudok jól is kinézni, mégsem kellettem sok-sok helyre. :)

Aztán egy olyan állásra jelentkeztem, ami nem is érdekelt, nem is igazán tudtam, hogy mi lenne a dolgom. Meglepődtem, hogy felvettek. A próbaidő 6 hónap volt, azóta évek óta itt dolgozom. Beletanultam, szeretem csinálni.

2017. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Felénk pályázni sincs nagyon hova rendes állásra, ellenben kömunkából válogatni lehet :(
2017. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Ja szabolcsi vagy. Akkor nem csodálkozom. Ismerek néhány szabolcsit hihetetlen primitívek és bunkók. Ha te is olyan vagy ne csodálkozz.
2017. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
azért mert szabolcsi vagyok nem vagyok bunkó.én tisztelem az embertársaimat,ha még olyan megjegyzéseket is írnak ,ami sértő.
2017. nov. 16. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!