Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri vállalati...

Kapo1588 kérdése:

Szerintetek megéri vállalati mérlegképes könyvelői képesítést szerezni?

Figyelt kérdés
Most gondolkozom hogy új szakmát tanulok, karriert szeretnék váltani, és ezt néztem mint biztos állást. Több sulit is néztem ahol levelezőn ezt el lehet végezni. Aki esetleg így tanulta az leírhatná a tapasztalatait:) (hol, mennyiért tanult, és mennyire volt megelégedve)

2018. febr. 3. 13:43
 1/6 anonim válasza:
Nem rossz a fizu, de van jobb is. Ahhoz, hogy jó fizetésed legyen tényleg tudnod kell mérleget csinálni, az meg nem fog menni azonnal, hogy kilépsz a suliból. Több év tapasztalat kell hozzá. Kapásból az elején nem bíznék mérleget egy kezdőre. (a páromnak van könyvelőirodája)
2018. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát most nem rögtön vagyonokat akarok keresni, inkább az a cél ha már szakmát váltok, olyat tanuljak ki ami biztos megélhetést nyújthat.
2018. febr. 3. 14:12
 3/6 anonim válasza:
100%
Az előző vagyok, könyvelőre mindig szükség van. Ha eljutsz odáig egy elég kellemes kényelmes kis életet ki lehet alakítani a fizuból. (Számokban: amíg a párom egy építész cégnél főkönyvelő addig 270-300 volt a nettója)
2018. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Még annyi, hogy nem tudom merre laksz, vidéki fizuról beszélek.
2018. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bpen az utolso altal leirt fizut siman megkeresed 3-4 ev tapasztalattal (+angol nyelvtudassal), még fokonyvelonek sem kell lenned.
2018. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

budapesti vagyok

és esestleg sulit tudtok ajánlani? Pestiek érdekelnek először, a Pentát olvastam, meg a kamarás képzést ( de az duplaannyiba kerül mint a többi:S) meg még ezt a pallas70 képzést, csak hát ez nem tűnik túl megbízhatónak

2018. febr. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!