Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki privátban tud véleményt...

Valaki privátban tud véleményt mondani az önéletrajzomról?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha valaki tapasztaltabb ember ránézne az önéletrajzomra, mielőtt elküldöm, de nem tudok senkit sem megkérni. Sajnos pályakezdő vagyok, egy komolyabb állást szeretnék megpályázni és nem szeretném ha hiba lenne benne. Valaki tud segíteni? Emailben küldeném el priváltban a word-ben.

2018. ápr. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Milyen terület? Ha IT, és tartalmilag érdekel, jöhet 😅
2018. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy gyártás/termelés terület. Akkor is jöhet?
2018. ápr. 2. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Jöhet megnézem
2018. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Küld, szívesen segítek:)
2018. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:
90%
Jöhet, megnézem.
2018. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Jöhet ide is, ezzel is foglalkozom :)
2018. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is szívesen megnézem, vezetőként olykor megfordul a kezemben olyan önéletrajz, amitől szikrázik a szemem. Na ők jobban tennék, ha előtte itt kérnének segítséget.
2018. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkitől, aki segített. :)

Még annyit hozzátennék, hogy az állást nem tudom belinkelni, mert szórólapon találtam a postaládában.

2018. ápr. 3. 23:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki pontozott le egyes embereket, én mindenkinek a válaszához zöld pacsit nyomtam! :)
2018. ápr. 3. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!