Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki dolgozott már az Auchan-ban...

Ki dolgozott már az Auchan-ban, mint pénztáros? Mik azok a praktikák, fontos dolgok, amiket érdemes megjegyezni és figyelni rájuk?

Figyelt kérdés

Egy diákszövetkezeten keresztül kaptam az ajánlatot, hogy jövő héttől mehetnék az Auchan-ba dolgozni pénztárosként. 2 barátnőmmel megyünk, nagyon kiváncsiak vagyunk, mégis milyen ez, előtte sosem dolgoztunk (17 évesek vagyunk). Ahogy olvasgattam a fórumokat, láttam, nem valami leányálom ez a munka. Mi kb. 1,5-2 hóanpot fogunk lehúzni ott, vagyis sulikezdésig..

Jövő héten lesz 1 nap, amikor betanítanak 8 óra alatt.

Tapasztaltak segítségét kérem, mire kell figyelni, milyen tanácsaitok vannak?


2010. jún. 16. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szóljál 1-2 órával azelőtt, hogy ki akarsz menni pisilni, betétet cserélni, mielőtt tényleg kéne
2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D:D köszi, ezt megjegyeztem :)
2010. jún. 16. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

tudom, hogy viccesnek hangzik, de annyira nem az, amikor már 6. órája nem engednek ki pisilni vagy az ebédszünetben bugyit kell vegyél, mert ami van rajtad, az piros színű és nedves....(persze ez utóbbi lányokra vonatkozik)


ja még valami eszembe jutott, ha nem akarsz ínhüvelygyulladást, akkor nem emelgetsz nehéz cuccokat sem a szatyorba pakolós bal kezeddel (görgőre ki kell tolni minden nagyobb alakú vagy 800g-1kgnál nagyobb tárgyat...sem a jobb kezeddel, mert egyes idióta vevők szeretnek tornyot építeni 2-3 × 12-es tejes vagy üdítős kartonokból...ezeket inkább állva emeld le vagy üsd be kézzel a vonalkódot és vetesd le a vevővel


ja és vigyél elég vizet magadnak, mert inni se fognak kiengedni

2010. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

húú, köszönöm, ezt megfogadom

amúgy ez nem okoz gondot, hogy én balkezes vagyok? úgy értem nem kényelmetlen, vagy tökmindegy milyen kézzel használom a gépet és melyikkel emelgetek, stb..?

2010. jún. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!