Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kislányom most lesz négy...

A kislányom most lesz négy éves. Nem találok munkát, ami mellett őt is el tudom látni. Mit csináltok, dolgoztok kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok ebben a helyzetbe, de belegondolva, hogy a 4éves lányod már óvodás, így reggel 7-8tól 2-3ig oviban van, abban az időben pont el tudsz vállalni egy 6órás műszakot. Sőt talán 4 órásat is találhatsz! Keresnek pénztárosokat ilyen rövidebb időre is, mindig látom az Auchanban is, hogy heti 20, 26, 30, 40órásokra keresnek embereket.
2008. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerek oviban van, (nálunk reggel hattól beveszik), öt órakor meg vagy én megyek érte, vagy az apja, esetleg a nagyi. Szerintem te is tudnál már munkát vállalni egy négy éves gyerek mellett...
2008. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dolgozom napi 4 órát, és akár még egy kis gyerek mellett is végezhető. Bár ha megtudod oldani az ovit akkor könnyebb. Ha komolyan gondolod a dolgozni akarást, akkor én szívesen elmondom hogy, hol dolgozom és mit csinálok.
2008. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy érdekel!
2008. nov. 12. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

én dolozom egy magyar Kft.-nél '96-ban alakult, és valójában egy "boltcsereprogram" keretében ismerkedtem meg a céggel. A cég stratégiája, az, hogy mikor elsőnek vásároltam, utána biztosított számomra 20%-kedvezményt a következő vásárlásokból, valamint plussz spórolási lehetőset kaptam, a mágneses termékek által. És ezáltal a Kft. dolgozója lettem. És annyit kell tennem, hogy használom a termékeket, és mesélek a családomnak a környezetemnek a termékek adta lehetőségekről.

És a Kft. a forgalmam után 40%-ot fizet nekem, mert reklámra nem költ.

Tehát abból van pénzem, hogy ha tetszik valakinek az én tapasztalatom alapján a termék akkor én eladom neki 20% árrésel, vagy azt mondja a személy, hogy ő is szeretne pénzt, akkor ő egyenesen a Kft.-től vásáról, és azért fizet plusz 40%-ot nekem a cég mert úgy mond miattam ment be az illető vásárolni a boltba.


Szóval egyértelműen: Hétköznapi dolgot, csinálunk nem hétköznapi modón.

2008. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!