Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gazdasági alapképzésre...

Egy gazdasági alapképzésre műszaki menedzser MSC vagy logisztikai mérnök MSC lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Több oka is van,hogy szeretnék tanulni még.

Jelenleg is műszaki területen dolgozom, de azon belül költségekkel foglalkozok.


Egyrészt, maradt még sok állami félévem, simán kiad még egy MSC képzést és szeretném őket elhasználni minél előbb, mert ez a gennyláda kormány egyre inkább kezdi ellehetetleníteni a felsőoktatásban tanulást.



A gazdasági mesterképzéseket nem tartom annyira jónak.Mi is van ott?

Vezetés és szervezés, vállalkozásfejlesztés,pénzügy, ellátási lánc menedzsment.Utolsó kettő nem rossz, de a pénzügy egyáltalán nem érdekel, az ellátási lánc menedzsment meg szerintem kicsit gyenge.


Műszaki képzések közül csak a műszaki menedzser és a logisztikai mérnök, ami elvégezhető, ha gazdasági diplomád van, csak átképzésre van szükség.

Más műszaki képzéseknél nincs lehetőség ilyesmire.


2018. okt. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Gépész bsc
2018. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1,


sajnos az nekem nem fér bele.

2018. okt. 21. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megbízót csinálni én akkor a logisztikai mérnöke szavaznék.
2018. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!