Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti könnyen tudtok munkahelyet...

Ti könnyen tudtok munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
A biztos megszokott helyet ahol dolgozol évek óta?Nehezíti-e a kérdést ha már van esetleg családod is?Esetleghitel/hitelek stb...Arra gondolok hogy a fizud ugyanolyan sz.r marad csak mondjuk jobb környezet várna esetleg nem kell műszakolnod.

2019. jan. 29. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a jelnelgi helyemen elég szar a fizetésem, igaz csak másfél éve vagyok itt. Viszont elég kényelmes munka, egy "műszakban" vagyok, de nem fixbéres, hanem órabéresként.

Igazából senki nem parancsolgat, saját magam osztom be az időmet. Ráadásul helyben van a cég, nem kell ingáznom naponta több órát.

Ennek ellenére gondolkodok elég erősen, hogy váltok, mivel időm időm az van bőven, de sajnos itt feljebb jutni nem lehet, a fizetésemet emelték, de még így is röhejes.

Ha váltanék akkor csak olyan helyre mennék ahol ugyaennyi munkával (munkaidővel), legalább 1,5-2X-es bért kapnék. Ez meg azért eléggé limitálja a lehetőségeket.

2019. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig jobbára igen. Anno eléggé lenn kezdtem a ranglétrán, 2-3 évente sikerült feljebb lépnem cégváltással. Mivel nem voltam ott ezer éve egy helyen, annyira nem viselt meg a váltás. Volt olyan hogy keresgéltem fél évig de nem volt semmi, de általában akkor nem is teljes gőzzel kerestem.

A hitel miatt annyira nem aggódok, ésszel vettük fel, a törlesztőt fixáltattuk, 50 ezer, ez bármilyen fizuból kijön és mindketten informatikában dolgozunk.

Most is azért megfordult a fejemben a váltás mert nem érzem magam 100%-ban jól a jelenlegi helyemen, de a családalapításra készülünk, így maradok a sejhajomon.

2019. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Epitoiparban vagyok kezdokent, azonnal valthatnek ha akarnek. Valtottam is mar ketszer, telefonalas masnapjan mindig volt munkam. Pedig tel van. A legtobb szaki iphone tulajdonos es 20-25 ezreket keresnek itt pesten.


Aki sir hogy alacsony a ber stb stb annak meg kene mozdulni es ertelmes munkat vegezni mert ma ebben az orszagban HASZNOS munkaval nem lehet 200.000 alatt keresni. Netto.


Borsodiak zsakfalu lakok ne valaszoljanak:D

2019. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
* naponta
2019. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen az iphone az igazi gazdagsag jele, en is szaki vagyok el tudsz kuldeni olyan cegeket aki napi 25 nettot adnak? Köszönöm
2019. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki keres az talal !!
2019. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!