Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonsági őr. Kérdés lejjebb?

Biztonsági őr. Kérdés lejjebb?

Figyelt kérdés
elkezdtem egy sulit/tanfolyamot amely biztonsági őr, vagyon őr, és testőr szakmát ad (másfél honap alatt megvan). és most h elkezdtem a sulit addig elmehetek dolgozni e szakmák közül bármelyikbe is ugy h még nincs meg a szakma, de tanulom
2010. júl. 1. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
addig amíg nincs meg nem
2010. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz az anyag? Én is hamarosan el szeretném kezdeni ezt a képzést. Milyen témakörök vannak benne?
2010. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! az utolsonak: hát h nehéz e? azt nemtom döntse el mindenki saját maga, de sztem nem! a témakörök, hát ami ehez tartozik nézz utána bövebben, de csak ajánlani tudom! de mondom ez olyan h egyszerre mind a 3 szakma, jah és az ORFK nyomozocsoport veztöje tartja
2010. júl. 3. 01:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elkezded a gyakorlati részt írd már meg, hogy milyenek voltak a feladatok!

Mert látom a képzési papíron, hogy a vizsgán van írásbeli és gyakorlati.

Gyakorlati részére volnék kíváncsi.

2010. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nem nehéz a tananyag,párom nem tanult és ötöst kapott szóbelin is és írásbelin is pedig tényleg ki sem nyitotta a könyvet :) A kérdésedre válaszolva nem nagyon dolgozhatsz sehol amíg nincs papírod róla. Ha az megvan ,akkor még kb. másfél hónap mire elintézel mindent. Kell vagyonőr igazolvány és kell kamarai tagsági igazolvány. Na ha ezek megvannak utána dolgozhatsz. Ha megvan az okj-s bizonyítványod elmész a postára kérsz egy papírt igazoláshoz büntetlen előélethez ,mondod mihez kell, de figyelj nehogy erkölcsi kérőlapot adjanak. Nekünk azt adtak buktunk 3500 ft-ot mert annyiba kerül. Szóval erre figyelj oda. Mert először azt fogják adni. Azt befizeted,feladod, 2 héten belül megkapod az igazolást. Addig el tudod intézni a hogy a bizonyítványod fénymásolatát hitelesítteted közjegyzővel. Nekünk egy ezrest kért érte. Kell még egy cselekvőképességre vonatkozó igazolás. Pár ezer forint ha személyesen mész be érte azonnal kiadják. Meg a rendőrségre is bemehetsz kikérni az igénylőlapot a vagyonőr igazolványhoz. Ha minden papír egybe vam és kitöltötted az igénylőlkapot menj vissza a rendőrségre adj le minden papírt. 2-3 héten belül megkapod a vagyonőr igazolványt.Sajnos van akinek több idő. Ha ez is megvan,mehetsz a vagyonőr kamarához,befizeted a tagdíjat. 5000 és 8500 ft között volt nem tudom pontosan mennyi. Ott azonnal kiadják a kamara tagsági igazolványt. Ha ezek megvannak akkor dolgozhatsz. :) Remélem érthetően leírtam.

Aszakmáról annyit hogy szívás. Pasim az egyik legnagyobb vagyonőr cégnnél van magyarországon. Napi 16 órát dolgozik heti 1 szabadnappal,de az elmúlt 2 hétben 6 napot 18 órázott és állnia kell végig. 440 Ftos órabérben és nincs túlórapótlék.Ha jön az apeh mindenkinek meg van mondva mit kell mondani. Persz azok sem hülyék tudják mire megy ki a játék de azt mondták nem akarják ennyi ember munkáját elvenni. :(

Összefoglalva ebbe a hónapban több mint 300 órát dolgozott és fog kapni 164ezer forintot. Nem tudunk elmenni nyaralni sem,mert előző este tudja meg hogy másnap kell -e egyáltalán menni-e és mikorra.Semmit nem lehet rá alapozni.

Bocsi ha hosszú lett. Az viszont igaz hogy a válság alatt a munkanélküliség áthidalálsára tökéletes. én sem sírok örülök hogy ez is van.

Sok sikert és nem lesz nehéz a vizsga, majd utólag mosolyogni fogsz hogy mennyi "bolond" dolgozik ebben a szakmában

2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nemtom konkrétan miböl áll a gyakorlati vizsga... még ugy konkrétan nem is kérdeztem de nem is mondták, de igy h kérded majd megkérdem és akkor megirom majd. utolsonak: hááát elég "bonyolult" folyamat... de azért végigcsinálom és köszi a felvilágositást
2010. júl. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!