Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Mennyi fizetést szokott kérni egy bejárónő/takarítónő?

2007-12-06 17:00  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Haveromék takarítónője tavaly még 500Ft/óra bérrel dolgozott... szerintem a legtöbb kb ennyit kér el.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2007-12-06 18:51 Privát üzenet
A munkahelyemen dolgozó takarítónő is 500- at kér óránként.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2007-12-07 08:30 Privát üzenet
500,- Ft/óra abban az esetben, ha kézpénzfizetési számlát ad. Különben ezen a téren is meg kellene szüntetni a "feketemunkát".

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2007-12-08 10:50 Privát üzenet
Szia! Én/Mi ezzel foglalkozunk. Egy normál napi takarításnál lakáson vagy kis irodában 800-2000.- ft a nettó órabér. Ne keverjétek össze az irodai alkalmazott takarítót vagy a hipermarketekben dolgozó takarítókat mert ők valóban 300-500.- ft között keresnek, ehhez társul a horror óraszámuk és így keresnek ?bejelentve? havi 80000.- körül.
Nálam 800.- ft az alap amit én kifizetek egy alkalmazottnak óránként. De nagyon nehéz megbízható becsületes takarítót találni mert azért valljuk be ez egy bizalmi állás. Senki nem enged be szívesen idegeneket a lakásába/irodájába, hogy az ott a saját holmiai között pakolásszon, rakodjon, kimosson utánna, és stb.
Ha találtál egy jó, megbízható bejárónőt BECSÜLD MEG! Engem a sajátom (bár én is ezt csinálom) a saját szemem előtt lopott meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2007-12-10 14:20 Privát üzenet
Az én otthoni takarító nénim tőlem 4000 forintot kér egy alkalommal, hetente kétszer jön, 10-től 3-ig dolgozik, és minden csillog-villog. Porszívózik, felmos, ablakot pucol, wc-t, fürdőszobát takarít, de ha kérném, mosna, vasalna is. A takarítószereket én veszem, vagy ha épp nincs otthon valami, ő megveszi, és én külön kifizetem neki. Megbízható, ott merem hagyni egyedül a lakásban. Mástól 5000 forintot kér ugyanezért.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2008-01-03 22:55 Privát üzenet
2000 Ft

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik.
# 6/10Időpont 2009-01-07 18:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyit írtatok, most lett újra aktuális a dolog. Olyan szinten kidőltem itt a tavaszi nagytakarítástól, hogy megfogadtam, inkább megfizetem az árát, csak ne nekem kelljen ezt csinálni mégegyszer. Egy ilyen nagytakarítás jellegű dolog mennyibe szokott kerülni?
Nagyon durva, mert hirdetést sehol nem találok a neten.

# 7/10Időpont 2010-04-03 21:57 Privát üzenet
Szerintem attól is függ, hogy hol laksz: városban vagy kistelepülésen, esetleg olyan vidéken, ahol nagy a munkanélküliség. Logikus, hogy az utóbb említett helyen olcsóbban lehet találni takarítónőt. Nekem 400 Ft-os órabérért (évente szoktam emelni valamennyit) van egy nagyon megbízható takarítónőm, de kis faluban lakunk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2010-04-04 11:02 Privát üzenet
Szia!
www.takaritas.xls.hu
Nézd meg, precizek, ügyesek. Kimennek előzetesen egyeztetni. nekem nagyon szimpi a hölgy!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2010-04-05 19:30 Privát üzenet
Azért "jobb" helyeken nem értékelik le ennyire az ember munkáját, hogy az órabér 500 ft (Mo-on a melósnak csak 400-500 forintos órabér jár). Az átlag órabér 1000 Ft. Ennyit igazán ki lehet fizetni! Aki takaríttat néha próbálkozzon meg a lakás teljes kitakarításával és utána lehet véleményt írni, hogy mennyiért is csinálná meg? Főiskolával takarítok mert a koromnál fogva le vagyok írva?!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2011-02-13 18:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Havi nettó 150-200 ezer forintos fizetést szeretnék minimum a főiskola/egyetem után. Aki ennyit vagy többet keres megírná, hogy milyen végzettséggel/beosztással keresi meg?
Szeretnétek kimenni Hollandiába és gyári munkából 250 000 forint havi fizetést megkeresni és rengeteg jó cuccot venni magadnak mint a 23 éves lány PlasticTinkerbell?
Mennyi fizetést kérhetek reálisan?
Azok a katonák akik kimennek Líbiába harcolni, azok mennyi fizetést kapnak?
Ilyen esetben mikor kapom meg a fizetést?
Kapnak a külföldi munkasok (vendeglatas) nemetorszagban 13.14. havi fizetest?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2016, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu