Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 185 ezres fizetest...

Nettó 185 ezres fizetest otthagyni? (könyvelő asszisztens)

Figyelt kérdés
Gondolkodok rajta, hogy esetleg mas helyen jobb eselyeim lennenek, vagy ugy alapbol mas teruleten; De van akik szerint ennyi penznek is örülnöm kellene könyvelő asziszteskent; Angolból felsőfokon vagyok, ennel a multinal pont nem nagyon kellett hasznalni se, ezert is szeretnek meg valtoztatni; illetve közgaz diploma
2019. jún. 26. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Közgáz diplomával + angol felsőfokkal szerintem elég közgáz a 185 nettó. Persze attól is függ, hogy az ország melyik részén vagy, de ilyen diplomával ettől azért jóval többet lehet keresni.
2019. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
PErsze, lehet többet ekresni, de ahhoz önálló munka kell. MEnnyire vagy képben az adózással, számvitellel? MErt ha csak adatrögzítéshez elég a tudás és a tapasztalat, akkor ez bőven jó.
2019. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem írtad hol dolgozol. Jó angollal, diplomával Budapesten egészen biztosan találsz ennél sokkal jobb fizetést.


Annak meg ne adj a szavára, aki szerint "ennyinek is örülnöd kéne". Az ilyenek valószínűleg csak vissza akarnak húzni. Ez egyáltalán nem olyan fizetés, aminek nagyon örülni kéne.

2019. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Otthagytam már én pár olyan melót, aminek mások szerint "örülni kellene". Ha találsz jobbat, válts, ilyen egyszerű. Szerintem olyan helyen, ahol kell használni az angolt, ott fognak többet fizetni.
2019. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ennel csak jobban, fogsz keresni
2019. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress egy SSC felépítésű (shared service center) multit, Budapesten rengeteg van (BP, BT, Vodafone, Citibank, Diageo, stb.). Folyékony angollal valamelyik finance pozíciójukban sokkal többet kereshetsz.

[link]

2019. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

1. neked kell tudnod

2. nekem 166 ezer a nettóm de én azzal is elégedett vagyok indiában fűszálat esznek mert szó szerint nincs semmi.

2019. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Koztisztviselokent keresek netto 185 ot 33 evesen
2019. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!