Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkával,1200€...

Külföldi munkával,1200€ fizetés, albérletben, egyedülállóként lehetetlen saját lakásra gyűjteni?

Figyelt kérdés
Szállás kizarva. Van bútorom, háziállat, egyedül élek. Saját lakást szeretnék már, de nehéz. Hitel önerő se gyűlik össze, mert tavaly bútort vettem, használtan, de minden kellett, most meg autót kell vennem. 30 elmúltam, ideje lenne saját otthont venni..
2019. júl. 3. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz a nyugati határszélre és onnét járj ki Ausztriàba. Kicsit magasabb de hazai árak cserébe osztrák fizetés. Úgy jutsz is valamire.
2019. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Havi 1200-be nagyon nehezen fér bele a lakás + autó.

--


Nekem van mindkettő: 700 a havi fix költségem. Úgy hogy van egy új autóm és nem költök javíttatásra.

Nem szeretnék 500 ból élni.

Persze lehet. Szobát bérelsz. Nem tartasz autót. Nem jársz nyaralni, szórakozni. Nem iszol, nem cigarettázol, nem nőzöl. Akkor lehet félre tudsz tenni évi pár ezret.

2019. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!