Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen végzettség szükséges?

Milyen végzettség szükséges?

Figyelt kérdés
Egy vitamin webshop üzemeltetéséről lenne szó. Magához a webshophoz tudom, hogy nem kell végzettség, de ajánlás opció is lenne, amihez talán már kellhet. Tudtok erről valamilyen információt? Mi lehet a leggyorsabb végzettség, amivel csinálhatom ezt. (nem ebből fogom megtanulni mi mire jó, nem is magamtóm akarom kitalálni, ez csak a jogi háttér miatt lenne szükséges)

2020. máj. 4. 11:43
 1/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
76%
Ha úgy érted, hogy a forgalmazott termékekből szeretnél képben lenni és esetleg tanácsokat megfogalmazni a vásárlóknak, akkor szerintem a dietetikusi diploma lenne a megfelelő végzettség hozzá. De ez nem gyors. Egyszerűbb, ha szerződést kötsz egy szakemberrel.
2020. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez valóban nem gyors. Gondolom van OKJ vagy esetleg valami rövidebb képzés, ami jogosulttá tesz.
2020. máj. 5. 07:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Étrendhez dietetikusi kell.


"Termékbemutatóhoz", promócióhoz semmi, csak túlzásokba ne ess, mert az 3 év szabadságvesztés btk. is lehet.

2020. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nem hinném, hogy van dietetikusi gyorstalpaló, de nézhetsz olyan tanfolyamokat, hogy "életmód és táplálkozási tanácsadó" pl. Csak ezzel eléggé szűk lehetőségeid vannak, ha valaki fogyni, hízni akar, alapvetően egészséges és az is akar maradni - ajánlhatsz neki termékeket. De ha már van valamilyen egészségügyi problémája és úgy ajánlasz neki valamit megfelelő végzettség nélkül, megütheted a bokád.
2020. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Tuti nem kell ehhez dietetikus diploma. Minden 3 hónapos okj-s személyi edző étrendeket írogat meg táplálék-kiegészítőket (köztük vitaminokat) ajánl a klienseinek. Ha egy pár hónapos személyi edző képzéssel ezt megtehetik akkor nem hiszem, hogy a kérdezőnek dietetikus diploma kell ahhoz amit szeretne csinálni.


De akár az is megoldható, hogy fizet egy dietetikusnak aki minden termékről ír egy általános ismertetőt/ajánlót és az alapján tájékozódhat a vásárló.

2020. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, az is opció, hogy "tanácsadóként" valakit foglalkoztatnánk, köszönöm az ötletet, de nem ez volt a kérdés.

A kérdés az, hogy szükséges-e ehhez valamilyen képzettség, ha igen mi a leggyorsabb, amivel megszerezhetem? Konkrétan pár kérdés alapján ajánlanánk egy csomagot a termékeinkből.

2020. máj. 6. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:
A sulimban láttam, hogy az új okj tartalmaz valamilyen webáruházi technikus képzést. Nagyon nem tájékozódtam róla, de nézz utána, hátha hasznos
2020. máj. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!