Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan nyithatnék Amerikában...

Hogyan nyithatnék Amerikában éttermet?

Figyelt kérdés

Milyen papírok kellenek hozzá?


Úgy értem, hogy nincs vendéglátói végzettségem. Itthon egy barátom vendéglőjében szoktam néha segíteni.

Szóval ha kint (Amerikában) szeretnék egy éttermet nyitni először itthon kéne szereznem legalább pl egy vendéglátói okj papírt? vagy az kint nem érvényes csak itt Magyarországon?

Tudom, hogy rengeteg minden más is kell hozzá, szóval nem kell lekiabálni a fejemet. Egyszerűen csak aki megértette a kérdést és tudna rá valami értelmeset válaszolni, akkor azt megköszönném.


2020. júl. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
be sem engednek az országba.. nem hogy vállalkozz.
2020. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem most azonnal indulnék !!!!!

ezt nem írtam, mert azt hittem egyértelmű

2020. júl. 29. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Először szerezz zöldkártyát. Aztán bőven rá érsz ezen gondolkodni.
2020. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mikor indulsz, ma vagy 15 év múlva, mivel még arra is lusta vagy, hogy elolvass 3 oldalt a bevándorlási szabályokról, ezért halott ügy az egész.
2020. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem nyitsz itthon?


Akár már holnap lehet.


Mcdonalds min. 250 000 EUR a beugró

Coffeeshop Company 120 000 EUR

Costa Coffee 160 000 EUR

Frei Café 100 000 EUR

Burger King min 300 000 EUR


Mint látod csak pénz kell hozzá....

2020. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy kell éttermet üzemeltetni?

Tudod hogy kell vállalkozást indítani?

Nyitottál már éttermet Magyarországon?

Valószínűleg nem, és addig amerikában se fog menni mert csak még nehezebb: valahogy be kell oda vándorolnod, még több tőke kell, és nem ismered az ottani piacot sem.

2020. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!