Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes a SCIENNET rendszerét...

Érdemes a SCIENNET rendszerét használni?

Figyelt kérdés

Mennyire átverés/nem átverés a dolog? Megéri-e csak munka mellett foglalkozni vele? Mennyiben válik kényelmetlenné a napi rutin, ha használom a rendszert? Nem szeretném állandóan az ismerőseimet/barátaimat unszolni a rendszer használatára, esetleg néha egy-kettőt, így is érdemes foglalkozni vele?

Kifejtőbb válaszokat is várok, konkrét példákkal. Köszönöm


2008. dec. 2. 08:16
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
55%
Ugye jól tudom, hogy vannak partnercégek, akiknél kedvezményesebben lehet vásárolni, ha tag vagy? Szerintem ártani semmiképp nem árt, és minden kedvezmény csak jól jön ebben a világban. Én így állok hozzá, ha esetleg úgy alakul, hogy valamely partnerüknél vásárolok (most nem a coop, ahova kell igényelni vásárlási utalványt, bár úgy tudom, az is valamennyire kedvezményes), és akár egy picit is olcsóbban jutok hozzá valamihez, már jól jártam.
2008. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
27%

1. Tapasztalat, nem átverés.

2. Érdemes munka mellett is, sokan így tesznek. Kezdetben főleg jó, nincs kockázat, nem kapkodsz. Ha lesz pénzed, úgyis otthagyod azt, ahol eddig robotoltál.

3. Nem lehetsz olyan kényelmes, hogy ingyen vásárlásért néhány km-el arrébb ne menj.

4. Ha keresel, találni fogsz néhány olyan embert, aki megérti, hogy hogyan működik a rendszer, utána nem kell unszolnod őket, maguktól teszik a dolgukat. Akiket unszolni kell azokat hagyni kell békén, ők nem értik milyen lehetőséggel találkoztak. Ők a többség, de nem kell félni, a többség robotra termett.

5. Olvasd el a honlapot, nézd meg a bemutatót, ott minden le van írva. Foglalózni kell, a nélkül komolytalan vagy, nem is akarod ezt. Olvasd el a honlap jobb oldalán a 7-3-3 akciót. Már tudom, nekem is legalább így kellett volna indulni! Ha kevés a pénzed, akkor legalább az első osztályba indulj! Ezt is sokallod? Akkor gondolj arra, mibe kerülne egy vállalkozást elindítani, ráadásul itt nincs is kockázat.

2008. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%
A haverom tavasszal szólt, hogy van egy jó ötlete. Én nem hittem neki, most úgy él, hogy már hiszek neki.Ja és rájöttem, nincs ebben semmi ciki, ha másokon segítünk! Ne gondolkodj sokat, még mindig jó időben vagy, de lehet fél év vagy év múlva, már késésben leszel...
2008. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Annyit azért tudni kell, hogy ez egy piramisjáték jelen pillanatban, amire ráadtak egy kabátot és szépen felöltöztették. Jelen pillanatban a belépő emberek komoly befizetései után szakítanak egyesek nagy pénzt, de egyébként nem sajnálom tőlük, ha valaki ilyen hülye. kíváncsi lennék, hogy mennyi volt a tényleges kifizetés (visszatérítés) a vásárlások után. Szóval nincs igazi termék mögötte, mint más MLM rendszereknél ahol van pl.: aloe gél, ilyen bogyó meg olyan bogyó, víztisztító, stb.

A lioness van lekoppintva, egyébként meg azt hallottam, hogy a scientológiai egyház van mögötte, gondolom ezért sciennet.

Hát én ennyit tudok, mindenki úgy dönt ahogy akar, abban hisz amiben akar.

2008. dec. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
ja és még egy dolog. olyan piaci verseny van, és úgy tombol a feketegazdaság, hogy ettől sokkal nagyobb kedvezményeket el lehet érni normál módon, üzleti tárgyalás keretei között. azt mondják, hogy van 100 ezer regisztrált tagjuk, csak azt nem mondják, hogy a 95%-a csak be lett regisztrálva, de nem fizetett be pénzt és nem csinál semmit. szóval ha mész egy sciennetessel szemben az utcán, akkor a biztonság kedvéért elkéri a neved és a mail címed és ingyen beregisztrál, legalább más már nem tud berántani és nem kér enni a dolog.
2008. dec. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%

Nem átverés. Ez nem piramis játék, a lioness- ami valójában Lyoness- sem az. A kettő tényleg hasonlít. Több mint 5 éven keresztül az EU nem hagyna működtetni egy piramis! Egyik sem piramis. Sőt semmi köze a scientológiai egyházhoz. Azért mert valakit úgy hívnak, hogy Egerszegi Krisztián, még nem azt jelenti, hogy az Egerszegi Krisztinához köze van, sőt lehet nem is tud úszni.

Nagy valószínűséggel nem fizet be mindenki, lehet te sem, mert ugye nem is kötelező. Ez nem befektetés, de egy lehetőség. De azért még tudod használni a kedvezményeket, szóval valós a 100.000 fő. Aki végig gondolja, valóban ez a rendszer az, ami a feketegazdaság kifehérítésében segíthet, ugyanis csak nyugta után fog kedvezményt kapni a vásárló. Márcsak ezért sem átvágás.

2008. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
30%

Nem átverés és nem piramisjáték. Azért mert egy rendszerbe egymást hozzák be az emberek, még nem lehet valamit piramisjátéknak titulálni. Mivel nem vagy köteles utalványt foglalózni, semmi anyagi vonzata nincs a belépésnek, és vásárlási vagy továbbajánlási (hirdetési) kötelezettség sincsen. Ebből persze következik az, hogy lesznek olyanok, akik csak regisztrálnak és utána semmit nem csinálnak. Ők nem fognak sem pénzt spórolni a vásárlásaikon, sem egyéb módon jövedelemhez jutni! Ők nem értették meg a rendszer működését, vagy nem érdekli őket. Ettől még a rendszer jó!

Mellesleg tilos a rendszert befektetésként reklámozni vagy ajánlani, vagy a regisztrációért pénzt kérni, ha ilyennel találkozol, jelentsd be SCIENNET weboldalán található telefonszámon vagy E-mail-címen, és az a törzsvásárló repülni fog.

2009. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
29%

Hát néhány hozzászólást olvasgatva igazán mosolyra fakadtam plána szcientológiai egyház gyanús írónál :)

Nem egyszerű emberek vannak, fogalmuk sincs arról hogy működik a rendszer. Elég érdekes lenne ha a mostani regisztrációs adatok alapján 170.000 ember bele bukna.


A piramisjátékról és az egyéb pénz kicsalásos módszerekről pedig annyit hogy a Sciennet banki partnere a Wolksbank nem hinném hogy bele ment volna egy ilyen üzletbe ha erről van szó. Lehet hogy a Wolksbank pénzügyi elemzői és gazdasági vezetői jobban tudják miről van szó mint itt egyesek...

Ha valaki tud akkor mondjon egy olyan céget aki egy bankkal közös bankkártyát ad ki. A komolyságról csak ennyit.

Remélem akkor majd mindenki megnyugszik majd ha tv-ben is fogja látni a reklámokat amik várhatóan legkésőbb szeptemberben indulnak.

2009. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
88%

az il ferro se volt átverés, ugye? ez egy piramisjáték, ami btk. tényállás, és néhány hónapon belül borul az egész. persze, 170 ezer tag, aham. a baj az, hogy néhányszát, vagy ezer ember van benne, lassan elegen ahhoz, hogy megérje a szervezőne borítania a bilit. :)


és azon se lepődnék még, ha a volksbanknál is személycserék lesznek hamarosan.

2009. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
36%

DE mi közre az il-ferronak ehhez?

Az a baj, hogy az il-ferro meg a ingatlan befektetések is azért buktak meg, meg jött 1-2 cég ugyanolyan ajánlatokkal, akiknek csak a lehúzás volt a céljuk, semmit több.

Több évig működött a pilis-invest, mignem abból is kivette a pénzét mindenki pánikból és az is lehőzhatta a rolót.

Itt az emberekkel van a baj ... és érdemes lenne a rendszert használni.

2009. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!