Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az olyan boltoknál ahol az...

Az olyan boltoknál ahol az utcán vannak a zöldség-és gyümölcsáruk, mi a biztosíték arra hogy nem lopkodnak belöle a ragadós kezüek?

Figyelt kérdés
Sok kisboltnal az utcafronton vannak a zoldsegek, a kerdesben ezekre a boltokra gondolok, ahol a penztaros nem feltetlenul latja ha valaki netan elemelne par darab almat, illetve mire kiszalad a boltbol, a tolvaj mar messze jar. A kerdest unalombol teszem fel, meghat meg senki nem kerdezte itt meg, engem meg foglalkoztatnak az ilyen trivialis dolgok. A valaszokat elore is koszonom.
2021. febr. 18. 17:50
1 2
 1/11 Fsms ***** válasza:
82%
Nincs biztosíték. Mivel biztosan van kamera, előbb utóbb megbukik.
2021. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted amikor a cuccos legalább felét kidobják mert rájuk rohad akkor az a pár alma fogja földhöz vágni őket anyagilag? Az értékesebb cuccos nem az utcán van. Amúgy meg aki gyümölcsöt lop, az valószínűleg nem az a kimondottan gengszter alkat ennyi mindenkinek férjen bele. A tescoban sem foglalkoznak azzal aki zsemlét lop.
2021. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem kell flegmazni, en is normalisan kerdeztem.
2021. febr. 18. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"A tescoban sem foglalkoznak azzal aki zsemlét lop."


Azért erre ne vegyél mérget :)


Bemész egyszer, bemész kétszer, a felvételek megvannak azok alapján jegyzőkönyv készül ismeretlen tettes ellen (így már nem él a GDPR megőrizhetik 8 évig) + (folytatólagosság) összeadnak / kivonnak, ha már voltál elkapva bármelyikben is, adataid alapján megy a feljelentés bolti lopásért, ha nem tudják még az adataidat, akkor biztos lehetsz benne, hogy bekisérnek az őrök a második harmadik alkalomnál!

2021. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

4

Dolgoztam ott, tudom hogy megy a dolog. És távolról sem így ahogy leírod. Túl sok konteós oldalt olvasol.

2021. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Én is melóztam ott :)

XIII Bp. Gács u 3.


Volt, hogy a kcsög kirohant 2 Jack Daniels-el, én meg lassan komótosan utána, vagyonőr pulcsira rá egy kardigán aztán telefonon keresztül lett ráküldve a rendőrkocsi a buszra amiről leszedték, és visszahozták jegyzőkönyvezni.

2021. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Még egyszer itt most nem piatolvajokrül beszélünk. Ha dolgoztál volna ott tudhatnád hogy belső policy hogy aki kaját lop azzal nem foglalkozunk, ha nem túl pofátlan.
2021. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

"belső policy hogy aki kaját lop azzal nem foglalkozunk, ha nem túl pofátlan"


Erről azért kérdezd meg a régiós biztonsági vezetőt is!


Melyik cég ez?

2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

"Ha dolgoztál volna ott tudhatnád "


Munkaszerződést küldjek, vagy ügyfélkaput?

2021. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szakértő, de úgy gondolom aki kaját lop az később fog mást is.

A kérdésre válaszolva. A biztosíték az, lehet esetleg hogy a zöldséges már van olyan rutinos ,hogy fél szemmel mindig a kinti dolgokat figyeli. Akkor is ha öten vannak bent. Például a piacosok figyelnek egymásra is. Ha oda kapnak a potya karjára az senkinek nem jó. Egy zsemle vagy egy alma nem egy hatalmas összeg. Ha csak egy órát dolgozik egy nap máris tud venni 50 darab zsemlét. Ha még gyerek lop akkor a szülei. De 14 éves kortól már vállalhat diák melót. Aztán egy héten csak egyszer dolgozzon, akkor is csak 4 órát, máris van 5 ezer forintba. Az egy hónapba 20 ezer. Abból azért az alapvető kajából be vásárol elég szépen. Persze nem csipsz re gondolok , az nem alapvető kaja. Az almával gyümölccsel is ez a helyzet. Én már 10 éves koromba jártam barackot szedni. Jó szórakozásnak fogtam fel, teljesítményre fizettek nem azt nézték hány évesek vagyunk. Gyerekek ként többet szedtünk mint némelyik felnőtt. Meg minden nap végén haza vihetett mindenki egy vödör barackot. Ez Fancsalba volt. De az almával ugyan ez a helyzet. Elmegy szedni akkor nem kell lopni mert annyit ehet hogy belefúl. Meg még pénzt is kap érte. Még azt se mondom hogy ellopni egyszerübb. Mert állandóan figyelni kell elöbb utóbb az árusok is biztosan jobban figyelik. Ha elkapják éghet ott a többi vásárló elött stb. stb. Szerintem elmenni szedni egyszerűbb.

2021. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!