Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Merre kéne elindulnom? Mi...

Merre kéne elindulnom? Mi lenne a legjobb számomra? Mennyi plusz költséggel járna?

Figyelt kérdés

Szeretnék saját vállalkozást indítani.(baba,gyermek játékokat varrnék)

Ha ezt legálisan akarom csinálni akkor mi érné meg nekem a legjobban? Mennyi plusz költséggel kéne számolnom havonta?


2021. jún. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ket fo kerdes talan hogy a koltsegeid (pl anyag) hogyan viszonyulnak a beveteleidhez, a masik pedig hogy nagyjabol mekkora havi bevetelre szamitasz. Nagy valoszinuseggel KATA lesz a legjobb valasztas, akkor pedig KATA+ipa+konyvelo olyan havi 60.
2021. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szinte biztos, hogy nem a kata a legjobb, ne beszéljünk már fæszságokat!


Kérdező!

Van főállásod? Hány órás?

Hány éves vagy? Tanulsz még? Mi a végzettséged? Hogy/hol értékesítenéd a cuccokat? Előre varrod vagy megrendelésre? Mekkora az anyagköltség?

2021. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első kérdés, hogy van-e hozzá végzettséged, a varrás ugyanis végzettségköteles tevékenység.
2021. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ruhaipari technikus a vegzettségem. Gyesen vagyok a 2.5 éves lányommal, munkahelyem megszűnt mikor szülni mentem szóval nincs hova vissza mennem.

Nem tanulok, interneten keresztül árulnám,29 éves vagyok. szerintem megrendelésre csinálnám meg ,csak minta darabok lennének előre készen.átlag kb 4000 ft lenne az anyagköltség (van ami olcsóbban kijön van ami kicsit drágabban)

2021. jún. 27. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez alapján kata tuti nem játszik, nagyon max 5000ért tudod eladni, vagyis kb 500 forint nyereséged van prajta (áramköltség, benzinköltség, internet, csomagolóanya, eebshop vagy vatera költség levonása után)…havi 100 darab eladásánál még csak a katát fizetted ki….


ez max 2. állás mellett hobbiként szjas vállalkozóként vagy adószámos magánszemélyként tudod csinálni és kb akkor se éri meg ( menj fel a meskára, ott vannak árak)

2021. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!