Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3D nyomtatásba bele fogni...

3D nyomtatásba bele fogni mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

A közelünkben (50-60km) nem találtam neten vállalatot aki csinál ilyesmit, tehát max hobbiból csinálnak ilyet.

Mennyire érné meg belevágni? Viszonylag olcsón, nem horror áron kaphatóak már 3D nyomtatók.

Szerintetek?



2021. okt. 11. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van otthon 3d nyomtató, saját használatra.

A tapasztalatom az, hogy nem lesz igazán szép a végeredmény, ha nem értesz hozzá eléggé és valami olcsóbb géped van.

Amiket én csinálok nekem megfelelnek, de árulni nem merném, ahhoz kicsit gagyik. :)


De én nem fektettem bele igazából energiát, hogy kitanuljam. Lehet, hogy az olcsóbb gépből is ki lehet hozni többet.

2021. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem a Wishes/Bangoodos 40 000-es cuccal akarod nagyiparban tolni.
2021. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes 3d nyomtatós cég tizenmillios beruházás. Kerdes lesz e elég ügyfeled.
2021. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
normális ipari nyomtató amivel komoly mennyiségi és minőségi megrendelést lehet készíteni az 20 milliónál kezdődik. Piaca pedig nincs.
2021. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 50 ezres szarok nem érnek semmit sem. Ha vállalkozást akarsz belőle, akkor 10 milkánál kezdődnek a gépek.
2021. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hintalow ***** válasza:
51%

Azèrt látszik, hogy az ideìrogatóknak azèrt nem sok fogalmuk van erről 😃

Nagyobb összegek akkor jönnek szóba, ha tènyleg ipari gèpben gondolkozol, mondjuk olyan 50 cm èlhossz nyomtatási kèpessègtől felfelè, illetve extrább nyomtatasi anyagoknál (fa, fèmek stb.)

Először azt kell belőni, hogy milyen igènyekre szeretnèl rámenni, pl ha kisebb de rèszletes dolgokat nyomtatnál (szobrok, szerepjátèk miniatűrák stb.) Akkor egyèrtelműen a resin (műgyanta) alap nyomtatók ajánlottak, ami azèrt elèg más, mint az elterjedtebb filament hevítős vonal.

2021. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!