Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért vállal fel egy...

Mennyiért vállal fel egy takarító cég munkát?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy takarító cégnél anno, több helyre kellett mennem,autószalon, irodaház, patika, gyár stb. Ugye amit felvállalt a cégtulajdonos.


A leggagyibb felszereléssel kellett melóznom, 600 ft.-os órabérért,4 órában.

Röhej,tudom,nem volt más.


Próbáltam puhatolózni, hogy vajon mennyiért vállalták fel havonta, de persze nem kaptam választ. Olaszországban nyaraltak, építkeztek stb. Rosszul nem mehetett,mint ahogy előadták nekünk.


Most arra gondoltam,egyéni vállalkozóit kiváltanám és felvállalnék pár kisebb helyet, patika,rendelő vagy társasház, de nem tudom mennyi az annyi...órabér+felszerelés+tisztítószereket is bele kell kalkulálni, nyílván csak jobb minőségűt. Vállakozásként kiadások,könyvelő.

Elvesztem egy kicsit ebben. Vagy érdemes fixet havidíjat kérni? Persze az adott hely nagyságától is függ,tudom.

Köszönöm ha válaszoltok 🙂



2021. okt. 29. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha belekezdesz egy ilyen vállalkozásba, nagyon hamar rájössz, hogy egyáltalán nem annyira jó dolog, mint gondolod.
2021. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Önmagába a felsoroltak kevesek lesznek.


Én annyival tudlak segíteni, hogy nálunk a társasházba egy öregember havi négyszer jön heti egy napot kirakni a kukákat, felmosni a folyosót, felsöpörni az udvart meg a kukákat visszarakni ha elvitték, esetleg méga ház előtt is felsepreget. Kb 1 óra alatt megvan vele.


Erre kap havi 16 ezret.

2021. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!