Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cég indítás előtt vagy után...

Cég indítás előtt vagy után vásároljam meg a többi gépet?

Figyelt kérdés
Céggel olcsóbban tudnám, el is tudnam számolni, amortizációval is. Utólag is megtudom ezeket tenni? Nem tudom mihez kezdjek.

2022. febr. 19. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Utólag nem tudsz semmit elszámolni.


A cég megalapítása vállalkozási formától függően pár nap

2022. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, viszont amíg megérkeznek az pár hét. És több kellene, mint ami most van, és indulás után már nyomban szeretném használni. Egyszerűen megy a beleszámítása a cégbe, ha nem is tudom elszámolni? Erről az egy dologról fogalmam sincs, hogy hogy történik.
2022. febr. 19. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Azzal kezd h felkeresel egy konvelot. Hidd el tobbet sporolsz azzal h rakoltesz 20.000et mintha egyedul okoskodnal...
2022. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem cégalapítás után jobban megéri. Az, hogy konkrétan a te estedben az a pár hét várakozás olyan sok-e, hogy megérné cégalapítás előtt beszerezni, azt neked kell tudnod.
2022. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Könyvelő lesz nyílván. De már most megrendelném, mielőtt beszélnék vele. De akkor még nem.
2022. febr. 19. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:

nem mindegy hogy egy 20 ezres elektromos csavarozorol van szo vagy pedig egy 40 millios traktrorrol

az elobbonel nyilvan rohadtul mindegy, az utobbinal meg ha magadtol nem tudod a valaszt akkor ajanlom ne alakits ceget es menj el alkalmazottnak valahova

2022. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
25000ezres gépről van szó.
2022. febr. 20. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát 25 ezerből nem csinálnék gondot :D
2022. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10x néztem újra, hogy jól írtam-e, és most látom, hogy nem.:) 250 ezres.
2022. febr. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!