Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire eladhatók ma a...

Mennyire eladhatók ma a hímzett dolgok? Lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Gondolok itt táskákra, ruhára illetve ajándéknak képek pl amin a baba neve, születési dátuma stb szerepel.. vagy barátnős hímzett képek, párokról stb.

Tehát nagyon egyedi dolgok is lennének



2022. júl. 2. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a meska.hu-n.
2022. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mellék-keresetnek esetleg el tudom képzelni, de őszintén szólva a meska is tele van ilyen kézműves holmikkal, szóval annyira nem lenne egyedi.

Ha van mellette biztos bevételed, akkor meg lehet próbálni, de arra ne alapozz, hogy ebből azonnal meg fogsz élni.

2022. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mindenképpen csak főállás mellett kiegészítésnek gondoltam.

2022. júl. 2. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy ez a hobbid, amit akkor is csinálnál, ha nem fizetnének érte, és tudsz vele egy kis kiegészítést csinálni, az tök jó. De az anyagköltségen kívül kb 100-150 forintos órabér az, amit az emberek hajlandóak ilyesmiért fizetni, többet nem.
2022. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Simán lenne ra igeny. De nyilvan nem a meskan kell hirdetni
2022. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A meska halott.
2022. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen igazábol ez hobbi nekem, mindig valami ujat alkothatok és az külön jó érzés amikor valakinek egy egyedi az ő elképzelései szerinti dolgot valósíthatók meg. Ajándékoztam már barátnak, családtagnak ilyet, nekik nagyon tetszettek :)

Megpróbálkozom vele hátha sikerül, ugy gondolom veszíteni nem fogok vele hiszen szeretem csinálni. :)

2022. júl. 3. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet, mivel nagyon nagy árrésen tudod ezeket majd eladni. Amúgy meska felejtős, de saját honlappal tuti a biznisz. ;)
2022. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!