Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Prof. Smink és Szempilla...

Prof. Smink és Szempilla képzést vagy kozmetikus technikust érdemesebb tanulni? Mire van igény? Illetve melyik iskolát ajánlanátok ezekre a célokra?

Figyelt kérdés

Mindkettő tetszik, de nem tudom melyik lenne jobb.

Tetszik a smink világa, viszont a szép arcbőr elérése és a gyantázás is érdekel.

Gondoltam arra is,hogy kozmetikus és utána apránként fejleszteni magam tovább képzésekkel.

28 éves vagyok

vendégkör kiépítése sem egyszerű stb…



2022. aug. 20. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
En biztos h a kozmetikussal kezdenem, az megadna az alapokat, es utana egeszitenem ki ilyen extrabb dolgokkal. Szivesebben is mennek olyanhoz sminkre vagy szempillara aki egyebkent kozmetikus, es tisztaban van mindennel.
2022. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oktatás céljából a sminkes pillas is felkészült, tanulnék én is kozmetikai alapokat,bőrrel kapcsolatos dolgokat. Nyilván a kozmetikaban nagyobb hangsúly van a bőrön, de ők csak nagyon alap smink es Pilla oktatást kaptak. És ez fordítva is igaz.
2022. aug. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!