Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mivel tud egy 16...

Szerintetek mivel tud egy 16 éves online pénzt keresni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
pl. ha felcsap influenszernek, és a szülei neve alatt menedzselt cége szponzor üzleteket tud kötni cégekkel.
2023. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha tudsz mondjuk jól nyelveket, úgy tudom van egy program, ahol kapsz fizetést azért, hogy taníts másokat online, ilyesmik szoktak lenni.
2023. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
43%
Nyelvoktatás, korrepetálás, bébiszitter.
2023. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 az online bébiszitter azért elég sajátos elképzelés 😆
2023. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs kiemelkedő képességed mondjuk könyvírásban, vagy nem vagy celeb és nincs 50 ezer követőd instán, akkor ne online akarj szerintem pénzt keresni, hanem keress diákmunkát a nyári szünetben és melózz.

Az online reklámnézésekből, meg hasonlókból sosem lesz érdemi pénzed.

2023. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdőívezés, online gépelés, próbavásárlás ha nagyobb városban laksz, ha pesti vagy nyugodtan elmehetsz statisztának filmekhez, add el a megunt dolgaid, pénzkeresés "gamerként" vannak olyan oldalak ahol a profikat megfizetik. MLM-bár ezt gáznak tartom :D, ebből van piramisok csapatépítő és értékesítő is. Bitcoin bányászat/egyéb befektetés (jó kockázatos), sétálos appok (lassúk, kivétel ha 30-50 km-sétálsz mozogsz mindennap :D.) , Weboldal- Adsense program, mindegyiknél amiket felsoroltak referál/barát meghívós program, youtube csatorna, videó nézegetős (nem kamu befizetős oldalak). Cserébe lassú pénzszerzés mindnél. De ha sok mindent csinálsz összegyűlhet pár tízezer, idővel több is :).
2023. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző voltam bocs a befektetés az gyors de kockázatos, MLM szintén.


Vagy lassú pénz szerzés vagy kockázatos egyelőre az internetes munkák tömkelege amihez nem kell tudás, csak idő. Sok.


Még cikkeket lehet írni különböző weboldalakon, meg képeidet veszik meg egy kettőn stb :D.


Ha tudsz angolul: Akkor film fordítások-barátnőm tud angolul és már évek óta koreai/kínai stb ázsiai sorozatokat fordít, most megveszi egy nagy kínai cég is a feliratait. Büszke vagyok rá :).


Ha tudsz angolul, akkor nagyon sok lehetőség van, elmehetsz könyvkiadókhoz fordítónak, nagyon sok olyan élő munka is van, ahol tudsz angolul, akkor alkalmaznak.


Ami még nagyon jó mostanában, ha valaki megtanul programozni, esetleg ügyes benne.


Szóval nincs mese, érdemes az angolra ráfeküdni, meg appokat egyebet megtanulni fejleszteni.

Párom munkatársának kisfia, egy cégnek random 1 óra alatt oldott meg valami évek óta megoldhatatlan hibát :)). Szóval kell a tehetség is, de próbálkozni lehet.


Én pl a főzés hobbimmal is szeretnék valamit kezdeni, mert nagyon szeretem, lehet a csatornámra rakok fel ilyen videókat is :).

2023. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Call centert, korrepetálást nem írtam.

Akkor testépítőknek/fitnesszezőknek előbb youtube csatorna- aztán egy kis képzettség után saját online edzések, kurzusok :).

2023. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MLM és celebkedést OFFold.


Figyi, pl ha videószerkesztéshez értenél: fókuszcsoport ádámék Tiktok vágót keresnek a jólvanezígy csatornájukhoz.


Manapság gépen való szerkesztésekkel jól lehet keresni, a photoshoptól a vágásig.


Introvertált, ambivertált vagy extrovertált vagy?


Mikhez értesz?


Pl nekem a kézműves dolgokkal indultak a dolgok.


Van-e vagy nincs kereted startnak?


Személyiségedhez, egyéni képességeidhez mérten érdemes elindulnod.


Egy valamit tudnod kell: könnyen pottyanó pénz nincs.


Az influenszerek pl lelki világukat áldozzák fel, vagy magánéletüket a tartalom nélküliek főleg.


Akik tisztességes tartalmakat, alkotásokat csinálnak, azok nem akartak híresek lenni, csak velejárója annak, amit csinálnak.


Könyvíró barátom egy ismerősünk tizenéves lányának is tanácsolta: csinálj bármit, de celeb/influenszer ne akarj lenni.


Látta eleget az árnyoldalát ismeretségén keresztül.


Amit csinálnál azt szeresd és legyél vele önazonos.

2023. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!