Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Közel 2500 db-nál is több...

Közel 2500 db-nál is több világháborús képeslapom van, külföldi lapokból. Szeretnék egy könyvet kiadni, de nem tudom,hogy ilyenkor hogyan lehet nekifogni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Kevés szöveget szeretnék bele, főleg a képek lennének a középpontban. Nem tudom,hogyan induljak el, hogyan tudnék nekifogni, egyáltalán kinek írjak ezzel kapcsolatban.Tudnátok valami hasznos tanácsot adni? Előre is köszönöm.
2023. ápr. 19. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Azoké a lapoké a jog, ahonnan kimásoltad.
2023. ápr. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ellenőrizned kell először a jogokat, különben megütheted a bokádat.
2023. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Saját tulajdonban lévő lapok.Én vásároltam őket/piacoztam osztrák és német börzékről.
2023. ápr. 19. 14:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem másoltak, nem internetről kép lopózott képek,hanem papír alapon megvásárolt képek. A saját gyűjteményemből. 70 évnél idősebb lapokról beszélünk.
2023. ápr. 19. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Olvasószerkesztőként bedolgozok egy kis könyvkiadóhoz. Egy ilyen album kiadása több millió forintba kerül. Nagyon-nagyon megdrágultak 2 év alatt a nyomdai költségek. Erre fel vagy lélekben készülve, kedves kérdező?
2023. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Sejtettük,hogy drága mulatság egy ilyen. Igen,megvan rá a tőke, azért is tettem fel a kérdést, ha az anyagi megvan rá,onnantól mi a következő lépés.
2023. ápr. 19. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy nagyon szép albumot össze lehetne állítani belőle, de azt javaslom úgy kellene megcsinálni, hogy rentábilis legyen, tehát hasznod is származzon belőle.

Nehéz idők járnak a könyvpiacon, de reméljük meg lehet csinálni. Írj nekem privátban, vagy írok én, vegyük fel a kapcsolatot, aztán egyeztetünk és meglátjuk mire jutunk!

2023. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó dolog egy saját könyv, én is kacérkodok egy ideje a gondolattal. Az riaszt csak, hogy dugig vannak a könyvesboltok új könyvekkel, szóval sokan csinálják, de ki fogja megvenni?
2023. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, mekkora terjedelemre gondoltál és mennyi képet tennél bele? A kísérő szövegre van koncepciód, saját magad írnád meg, vagy meg kellene írni helyetted?

Miért pont ilyen lapokat gyűjtöttél, érdekel a téma, vagy érintett vagy?

2023. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kiadni könnyű, van vagy 100 könyvkiadó Magyarországon, egyikkel leszerződsz és elkészül a könyved. A kérdés inkább az, hogy kik fogják megvenni? Persze el is ajándékozhatod utána a barátaidnak, ha nem a haszon a cél, hanem a könyv maga.
2023. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!