Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Takarítónő/bébiszitter/idősgon...

Takarítónő/bébiszitter/idősgondozó/állatszitter kell?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, akad-e itt valaki Szabolcs megyéből (esetleg még Miskolc vagy Debrecen) akinek szüksége lenne ilyesmire.. =)

2023. aug. 9. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítónőt és bébiszittert nagyítóval kell keresni, aki jól dolgozik, legalábbis felénk (az ország másik fele). Legalábbis én pl évek óta keresek normálisan dolgozó takarítót az irodába, de inkább hagyjuk kik jönnek.
2023. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Baranyában élek, megbízható takarítónőre itt is lenne igény, ezt biztosan tudom. Irodába is kerestünk (és ki is próbáltunk többet is) és én magam is keresnék olyat, aki tisztességesen dolgozik és nem kell utána még nekem is kitakarítanom pl. a fürdőszobát, de nem nagyon találok ilyet.
2023. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Takarító mifelénk is. Iroda, ház, lakás, társasházakban lépcsőház. Tényleg nehéz találni, főleg olyat, aki jó és megbízható, nem összevissza jön.
2023. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bár szabolcs megye közeliek lennétek :D
2023. aug. 9. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

"Legalábbis én pl évek óta keresek normálisan dolgozó takarítót az irodába, de inkább hagyjuk kik jönnek."

Olyan nagy kunszt kitakarítani egy irodát, hogy a normális, magukra igényes irodai alkalmazottak egyike sem vállalja be plusz pénzért, hogy amit otthon maga is ingyen elvégez a saját lakásában (a takarítást) azt plusz pénzért elvégezze a munkahelyén is?

Irodistaként kapnék az alkalmon, hogy 300 nettó helyett 500 nettót kereshessek így...

2023. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

"Irodába is kerestünk (és ki is próbáltunk többet is)"

Minek? Fogod, beveszed az alkalmazottak munkaköri leírásába, hogy köteles tisztán tartani az irodát, ahol dolgozik, eszközöket biztosítod hozzá.

2023. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem ilyen fekete-fehér. A többdiplomás, magasan kvalifikált emberek viszonylag nem szeretnek irodai vécét takarítani, pláne nem mások után.
2023. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös és #6-os válaszoló (aki sejtésem szerint ugyanaz az ember)

Nem, nem fogom az irodában a munkatársak kötelességévé tenni a takarítást. A saját asztalát-munkaállomását nyilván mindenki rendben tartja, de nem fognak ablakot pucolni, felmosni, wc-t vízkőoldózni.

A munkaidejük arról szól, hogy a cég profiljába illő munkát végeznek, mert abból több haszna van a cégnek.

A takarítónak pedig jól fizetek, de elvárom hogy tisztességesen végezze a munkáját, és mire reggel kezdünk, legyen kitakarítva az iroda - mert 8 órától folyamatosan jönnek az ügyfelek, nekik ne a felmosóvödrön és a partvison keresztül kelljen bebotladozniuk a fogadótérbe.

2023. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!