Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy újonnan induló kisebb...

Egy újonnan induló kisebb cégnek kell logót terveznem. Mekkora összeg reális még, amit elkérhetek tőlük?

Figyelt kérdés
70.000 Ft soknak vagy kevésnek számít manapság úgy, hogy egyébként van pár logó már a hátam mögött, de még nem vagyok annyira tapasztalt grafikus?

2023. aug. 10. 07:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
MEnnyi munkaórád van benne? Azt szorozd fel a rezsióradíjaddal és kész.
2023. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Reálisnak tartom a 70 ezret. De ez logofüggő, ha nagyon macerás kidolgozni. Ha egyszerűbb, 40-50 ért is megéri neked szerintem.
2023. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha sokallja, majd lealkudja a felére. Sok pénze lehet, ha induló vállalkozásnak még logót is terveztet. Kimondottan felesleges kiadásnak tűnik elsőre :)
2023. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Szilvivirag, amúgy a neved miatt inkább könyvelőnek gondoltalak volna, mint grafikusnak.
2023. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért, miért könyvelős a szilvivirág? :D
2023. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Max virágkötőnek, a neve pont annyira könyvelős, mint grafikus
2023. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

"ha induló vállalkozásnak még logót is terveztet. Kimondottan felesleges kiadásnak tűnik elsőre"

Te sem mai gyerek lehetsz. Én sem az vagyok, de haladok a korral. Manapság már, ha egy vállalkozás nem arculattervezéssel és logo-s honlappal meg fészbukkal meg instával kezd, akkor ne reméljen sem ismertté válást sem növekedést. Csak az ilyen vén kövületek élnek már meg a régi hírnevükből és precizitásukból, mint én is vagyok.

2023. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok függ attól is, hogy milyen vállalkozás.


Egy kis könyvelő irodának, vagy egy villnyszerelőnek nem kell rögtön logo, insta, fb, akármi. Főleg, ha már tudja, hogy kik lesznek az első ügyfelek.


Van egy csomó olyan vállalkozás, ahol ha nem kész arculattal nyitsz, akkor már le is húzhatod a rolót.


Szóval olyat biztos nem lehet mondani, hogy hülyeség, meg azt sem, hogy ez feltétlen kell. Ahhoz jobban kellene ismerni a vállalkozást, hogy bármelyik mellett is letegye a voksát.

2023. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A minőség számít, lehet az félórás promptfaragás után egy lehengerlő minimalista, amit könnyen összehozol arculatba illőre és markánsra. Ha minőség, nívó, nyilvánvalóan érték, akkor árában lesz, piactól függően persze. Adott ügyfél bankszámláját és jellemét nagyon kuruzslás lenne innen saccolgatnunk, gondolom megérted.
2023. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A könyvelős üzeneten jót nevettem, még senki nem mondta, hogy arra emlékeztetne a felhasználónevem. 😁
2023. aug. 11. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!