Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hi. Mi a véleményetek? L

Hi. Mi a véleményetek? L

Figyelt kérdés
A párommal akarnánk nyitni kölcsönből egy autómosodát..megérné? Vagy csak adossággal maradnánk..

2023. szept. 20. 14:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
80%

"És szerintetek akor mi lenne a jó cég vagy megoldás amiből pénz jönne stb?..igy 0-rol indulva"

El kell menni dolgozni. Ismered ezt a szót, románul is így mondják: munka.

2023. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
64%

Romániában normálisabbak a banki viszonyok.

Magyarban már mindenki meghülyült, és nem ismerik a helyi viszonykat sem.

Ottani értelmes embereket kérdezz, ne az itteni beltenyészetet.

2023. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
74%
Hat pl. el lehet menni dolgozni azt akkor jön a pénz?
2023. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%
Jó lesz ez, nyomassátok! Leírtad, hogy jó helyen van, mi baj lehetne?
2023. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
A csupasz seggetekre úgyse kaptok hitelt. A kérdésedből adódóan üzleti tervet sem tudtok készíteni, úgyhogy...
2023. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
#25 nagyon nagy okosnak képzeled magad,igen is adnánat hitellt mert már utána jártunk és üzleti tervünk is van csak ahoz is kéne a hitell mert a fizetésünk nem elég..
2023. szept. 21. 09:11
 27/40 A kérdező kommentje:
Amugy mindenki nagy okosnak képzeli magát azt Magyarországon vannak a legtöbb el adósodott emberek..Romániához képest..
2023. szept. 21. 09:13
 28/40 Kólauborkával ***** válasza:
63%

Ja persze, a Magyarok pénzügyi tudása és hozzáállása roszabb, mint egy mókusé, az raktároz télire….

De hát feltettél egy kérdést egy nyílt fórumon, nyílván minden féle ember írni fog.

Egyébként nem kételkedem, hogy utána jártatok, de ahogy olvastam én is igazat adtam magamban annak aki azt írta a semmire nem kaptok hitelt.

Aztán én nem ismerem a kinti helyzetet, ha így van az jó, én szurkolok nektek, de nyílván mindenki azon van, hogy a saját életét helyere rakja, gondolod itt milliárdos cégvezetök osztják az észt? Van itt jobb is roszabb is, ez van.

Amivel nem lehet mellé löni az amit pl írtam: keetészet, kertes házban szinte mindennek meg kell lennie egy kezdéshez, könnyü bövíteni és a munka egyértelmû, bár szaktudást az is igényel betegségek terén.

2023. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Az jon le nekem hogy nullarol szeretnetfk sok penzt, de dolgozni nem akartok.

Vesztek fel embereket….. mind a ketten dolgozzatok benne latastol sotetedesig, aztan kiderul megeri evfelvenni vkit.


Egy vallalkozo se gazdagodott meg munka nelkul ezt sokan nem ertik meg..

2023. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy mindenki nagyon okosnak képzeli magát, aztán Magyarországon van a legtöbb eladósodott ember..."

Van az minden országban. Ti is lendületesen haladtok éppen a biztos eladósodás felé.

Ha biztos lennél a dolgodban, nem itt kérdezgetnéd, hogy mit csinálj, hanem csinálnád.

Ez egy magyar fórum, mégis honnan kellene ismernünk nekünk magyarországi hozzászólóknak az erdélyi, vagy más romániai viszonyokat.

Láthatóan nincsenek vállalkozási ismereteitek. Javaslat, hogy menjetek el egy tanfolyamra először, hogy megtanuljátok hogyan kell felépíteni és irányítani egy kisvállalkozást.

2023. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!