Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jobban megéri külföldön, mint...

Jobban megéri külföldön, mint Magyarországon, pl.: Szlovákiában vállalkozást indítani miutan elvégeztem a fogorvosit?

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ milyen munkát végzel és ezzel mennyi ügyfelet tudsz szerezni.

Jólmenő fogászatok nyugat-európai ügyfelekkel foglalkoznak, komplett utazási irodák hozzák nyugatról kezelésre, fogpótlásra az ügyfeleket.

2023. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor végzel az egyetemen?
2023. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz szlovákul, hivatalosan elismerteted a végzettséged, van pénzed ott a praxisjogra, akkor igen. Én anno csehszlovák állampolgárként születtem, jelenleg már csak cseh, zéro nyelvtudással nem végezhetsz itt orvosi tevékenységet, ez fix.
2023. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmondtuk már, hogy nem leszel Olaszországban fogorvos.
2023. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul, budapesten se halnak ehen a fogorvosok... A nyelvi tudas/diplomak elismertetese az egyetlen akadaly
2023. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még csóró fogorvost nem láttam. A bal felső hatost húzattam tavaly soronkívül, egy 10-est úgy rakta zsebre a 35 másodperces munkáért, mint a sicc. Persze előtte várni kellett félórát, míg hatott az érzéstelenítő, közben az állami rendelésre érkezőket intézte el hasonló gyorsasággal. :D

Szóval nőgyógyász, fodrász, fogorvos órabére verhetetlen!

2023. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
6# nem a 35 másodpercet fizeted így meg, hanem az x év tanulást. Egy Móricz Zsigmond regényben volt egy olyan, hogy egy parasztbácsi elment valami jogi iratot csináltatni, 5 perc alatt kész lett, és sokallta érte a pénzt, hogy neki ez majd egy havi munkája bére. Erre a fazon vusszakérte az iratot, majd széttépte, és közölte a paraszttal, hogy akkor csinálja meg maga. Ezzel én is így vagyok, mindenki nyugodtan húzzon fogat saját magának, operálja meg saját magát, intézze egyedül a jogi ügyeit, nem muszáj szakemberhez menni.
2023. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vermacy válasza:
87%

Ha Magyarországon végzel (gondolom állami finanszírozott, nappali képzést) akkor miért nem itt nyitsz praxist? Wazze! Az adómból kell az ingyen diploma és tudás de vissza már nem akarsz adni semmit?

Ha szlovák fogorvos akarsz lenni akkor húzzál Szlovákiába tanulni!

2023. okt. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!