Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Menne a tűzifa eladás nyáron is?

Menne a tűzifa eladás nyáron is?

Figyelt kérdés

EZ NEM HIRDETÉS,CSAK PUSZTA KÍVÁNCSISÁG!!


Elkezdtem tűzifa kereskedéssel foglalkozni,arra lennék kíváncsi,hogy mennyire menne nyáron? Ahhoz képest,hogy Most kezdtem el viszonylag jól megy,mondjuk szezon is van szóval lehet ennek tudható be.

Azt nem tudom,hogy mi lesz akkor ha beüt a jó idő,nyilván kevesebb megrendeléssel kell számolni,ezzel tisztában vagyok

csak kíváncsi vagyok,hogy kinek mi a tapasztalata, illetve szoktatok nyáron venni fát?


dec. 18. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Elébe lehet menni a gondnak és csinálhatsz pl. előre rendelési akciót. Aki nyáron megveszi, az kap 10% kedvezményt, vagy hasonlót.
dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Értelmes ember nyáron veszi a tüzifát, hisz azt össze is kell hasogatni és könnyebb nyáridőben dolgozni vele, mint télen a - 20 °-ban amikor ráfagy az ember keze a fejsze nyelére.
dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Mi eddig nyáron vettük meg, és még így is várnunk kellett a sorunkra. Ezért átálltunk a tavaszi vásárlásra.

Úgy vettem észre, hogy nyáron is van rá kereslet. Nyilván, mert épeszű ember nem télen veszi meg, amikor már tüzelni kellene.

dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Miután belevágtál? XD

Egyébként semennyire nem fog menni.

A lakosság végtelenül csóró, pláne, akik fával fűtenek. Nem fognak nyáron vásárolni. Te se tudsz vágni ugye, értelemszerűen.

Mi ingyen adunk hulladékfát, de konkrétan nem jönnek el érte az emberek, amint nem fáznak. Bezzeg ha beüt a hideg folyamatosan hordanák. De még akkor sem jönnek, amikor előjelzik a hideget, csak ha már fáznak.

dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apósomék minden nyáron vesznek 6 köbméter fát ami az udvarukon áll egy fedett helyen. Júniusban 36 ezer ft/m3 áron vették a rönkfát. Pár hónapig szárad a fa és csak utána vágják fel és hasogatják.

Van rá kereslet nyáron is. Sokan szeretnek előre bespájzolni.

dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szokott menni nyáron,kicsit gyengébben, de az őszi idő az igazi.
dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem tűzifa kereskedéssel foglalkozni"

Mesélj még! 😂

dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van valami problémád? 7#
dec. 20. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:

"Menne a tűzifa eladás nyáron is?"

Meg fogsz lepődni, de az összes fatelep és tüzép nyitva van nyáron is!

dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!