Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Időseknek szeretnék bevásároln...

Időseknek szeretnék bevásárolni, intézni az ügyeiket, takarítani stb., Hogyan kezdjem? Tudom ki írhatnám a Facebookra is, de ennél kicsit "kultúráltabban" szeretném.

Figyelt kérdés

Egy kis városban vagy egymáshoz közeli falvakban ki az aki tudja, hogy kiknek van szüksége segítségre? Az önkormányzatokon keresztül van lehetőség megtudni?

Nem szeretnék házalni és kérdezősködni hátha csalónak néznek, de nem tudom különben hogyan tudjam meg kiknek van szükségük rám. Illetve aki hasonló dolgokkal foglalkozik tudna írni, hogy mennyire éri meg?



dec. 21. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Minden önkormányzatnál van erre fizetett személyzet, szociális gondozó, akiknek ez a dolga.

Úgyhogy lapozhatunk is.

Következő kérdés?

dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*kulturáltabban (rövid u)
dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, pont a helyesírásommal kapcsolatban tettem fel a kérdést. Szerencsére kaptam is választ, mától röviddel írom. :)
dec. 21. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvègzel egy szociàlis gondozó ès àpoló szakmàt, aztàn megkeresed a lakóhelyedhez tartozó intèzmènyt aki almazza őket, hogy van e felvètel. Szoc. gondozó vagyok. Kösd fel a gatyàt.
dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dolgoztam idősotthonban, mint segédápoló, aztán lettem mentálhigiénés munkatárs. Tudtam pelenkát cserélni, majd a lelküket is kicsit gondotni. Tudom milyen.
dec. 21. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz új dolog. Sok ilyen ember kellene mèg.
dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak én vállalkozásban szeretném csinálni, meg nem kifejezetten pelenkát cserélni vagy fürdetni.
dec. 21. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

sztem a kerdezo arra gondol hogy pl elmegy kivaltja a gyogyszereket, esetleg takarit, fuvet nyir, bevasarol, lottot ad fel... :D


ez mind szep es jo, viszont nem tudom hogy milyen profitkulcsal lehetne ezeket ugymond ertekesiteni anelkul hogy lehuznad csorikat...


pl van 100 oreged akiknek bevasarolsz minden masnap. sok melo lenne azzal viszont nem hiszem hogy minden masnap elkerhetnel toluk 500-1000ftot.


bar nem elek otthon nem tudom mi a helyzet pontosan.

dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzati szociális munkás havi pár ezerért megcsinálja ezt, miért neked fizetnének?
dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most csinál ilyet egy hölgy magánúton a faluban, mert sok az idős és kevés a házi gondozó. De neki van végzettsége is hozzá. 250ft/óra amiért vállalja, de sokan inkább várják az önkormányzati gondozókat, mert bennük jobban bíznak.
dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!