Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Éttermek adhatnak ajándékba...

Éttermek adhatnak ajándékba kaparós sorsjegyet?

Figyelt kérdés
Adhatnak ajándékba kaparós sorsjegyet amit saját pénzükön vettek és nem kérnek érte pénzt?

máj. 14. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kivitelezhetetlen.
máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, csak nem tudom költségként hogyan lehet elszámolni.

De az Szrt. ügyfélszolgálata megadja neked a választ, vagy a NAV is.

máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, adhatnak. Nálunk olyan volt eleinte, hogy ha 3 hatost dobsz, nem kell fizetni. Valószínűleg sokan kidobták, így rövidesen már csak egy bor járt érte - ilyenkor már én is kidobtam.
máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan sokan nem dobhattak ki mert 1:216hoz az eselye..
máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Olyan sokan nem dobhatták ki mert 1:216-hoz az esélye..."

Az nem olyan rossz esély, akár 3x egymás után is simán kidobhatják...

A kenón naponta húznak 20 számot 80-ból és gyakran van olyan, hogy egyik napról a másikra 6-7, néha 8 szám ismétlődik, pedig annak sokkal kisebb az esélye matematikailag, 1-2 nagyságrenddel, tehát tizedannyi, vagy századannyi az esélye, vagy éppenséggel ezredannyi 8 szám esetén, mint a kockával a 3 hatosnak.

máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja csak a kenon szazezrek jatszanak, az etteremben meg van napi 50vendeg. Erzed az kulonbseget?



Vegyel elo papirt, vagd fel 216 reszre, majd 1tol 216 ig ird fel a szamokat. Dobd bele egy sapkaba es minden nap huzz ki mondjuk 50szamot. Minden huzas elott gondolj tetszolegesen egy szamra es probald azt kihuzni. Nqpokig nem fog osszejonni..


Vagy menj be egy kaszinoba es ulj le egy gepi roulette asztal melle ahol minden szam 1:37esellyel jon ki, vagyis kb 6szor annyi az esely eltalalni egy szamot, es nezegesd hogy 6szor akkora eselynel is mindig lesz legalabb

5szam ami 100-200koronkent nem jon ki pedig 37koronkent esnie kene.

máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy adhatnak,marketing.
máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!