Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2. 000. 000 Ft tőkével mire...

2. 000. 000 Ft tőkével mire érdemes vállalkozni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
tőzsde? forex?
2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyesmire gondoltam. Az inkább befektetés. Vállalkozni szeretnék. rövidtávú cél: ne legyen veszteséges. Hosszú távú cél: 20-25 év alatt érjen el egy olyan szintet, hogy nyugdíj mellett biztosítson egy biztos jövedelmet.

Csak nehéz kitalálni mire érdemes vállalkozni: kis játékok készíttetése/eladása? Román termékek importja? Édesség?

2011. ápr. 4. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Jó szívvel ajánlom neked Robert Kiyosaki Cashflow négyszög című könyvét.
2011. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, igaz, bocs :) (1.)
2011. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Hali! írj egy levelet, és válaszüzenetben részletezem, hogy én mit szeretnék elkezdeni. Természetesen nem MLM, vagy ilyesmi.

Majd írd hozzá, hogy milyen tapasztalataid vannak és milyen szakmai ismereteid...csak hogy tudjam, milyen részfeladatokat adhatnék át, ah érdemesnek találod a befektetést.

2011. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia,irigyellek mert én pont ennek az ellentétével küzdök!

Nekem meg van az ötletem,sőt már dolgoztam is benne és tényleg sok pénzt lehet vele keresni.Csak a kezdéshez kéne szereznem 2-300.000 E ft-ot, egy hét alatt megtudnám duplázni ezzel a munkával!Sajnos egy árva fillérem sincs rá,lehet,hogy álom marad.Neked sok sikert kívánok!

Nóri

2011. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy "magánnyugdíjat" szeretnél magadnak, ill. a családodnak teremteni, akkor tudom ajánlani azt, amit én is találtam magamnak.
2011. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!