Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 15 évesen hogy tudnék online...

15 évesen hogy tudnék online pénzt keresni? Úgy értem. Adni-venni, vagy tozsdezgetni vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
hát tőzsdézgetni nem fogsz szívem:D max add el a már nem használatos cuccaidat.
2011. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"szívem", ez csak egy példa akart lenni hogy tőzsdézgetni... Tehát ilyen uzletelesben gondolkoztam, tehát eladni, venni, elcserelni stb... Csak ennél konkrétabban nem tudok belemenni a dolgokba, hogy mit és hogyan...


Ui: tudok helyesen írni, csak nem ipadrol

2011. ápr. 18. 14:11
 3/12 anonim válasza:
50%

Ha van fölös 10-20 milliód, akkor érdemes tőzsdézni.

Egyébként meg menj el dolgozni, ha pénzt akarsz.

2011. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbantani de aki tudja az nem fogja elmondani Neked.

Hogy miert? Mert nem akar konkurenciat - en se akarok, Te se akarnak ha lenne egy tuti otleted.


Am amivel lehet penzt keresni es am is elterjedt azokkal meg az a baj h 18 feletti pl. poker vagy ami sztem nem eri meg de sokan nyomjak a Pay to Click oldalak...

2011. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

*akarnal


Upsz en se tudok irni iPhone-rol... Apple termekek xD

2011. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%

Ahhoz hogy penzt tudjal keresni, penzre van szukseged. Szoval ha nincs valamennyi alap toked, eleg nehez lesz,de nem lehetetlen. Az a baj, hogy a sajat uzletemet nem fogom rontani,de nezz korul az ebay-en (alap hogy normalis angol tudasod legyen) es ha talalsz valamit jo aron akkor vedd meg es add el itthon pl a Vateran vagy mashol. Itt is kell majd a szuleid segitsege,de nem lehetetlen.


A masik, ha ertesz valamihez,amihez kevesen ertenek masok,akkor pl csinalj tutorial videokat es nyiss neki egy honlapot es kezd el arulni. Rakj ki par izelitot es ha tenyleg jo vagy, venni fogjak.


Igy 27 evemmel viszont elarulok par dolgot.

-angolul tanulj meg tarsalgasi szinten es folyamatosan fejleszd magadat,mert nem duma,hogy mindenhez az kell

-nezelodj kulfoldi oldalakon hatha tamad jo otleted

-ha van egy otleted,akkor ulj le es ird ossze es ha kell hetekig gondolkodj a reszleteken,hogy amikor megvalositod,minden keszen legyen arra,hogy egy nagyot tarolj vele

-ne fecsegj!!!Tanuld meg sajat magadnak megtartani a gondolataidat,mert

1. amugy sem kivancsi ra senki

2.ha sokat beszelsz nem vesznek komolyan

3.az igazan jo otlethez ido kell, hogy erjen es ha kikotyogod lenyuljak az otletedet (haverok,baratok stb...)


Ha nyitott,jo fej szuleid vannak,mond el nekik mit szeretnel,biztos segitenek,foleg ha pl vallalkozok es van az uzletben jartassaguk


Es a legfontosabb: Tanulj meg kitartoan es sokat DOLGOZNI!!! mert anelkul csak egy otletelgeto,utodott alak leszel,aki mindig arrol almodozik hogy gazdag lesz,de hidd el,nem lesz az,mert ez a valosag.

Az elethez egy nagy adag szerencse es szorgalom kell,de kell mind a ketto!!!

Sok sikert! ;)

ui.:Galaxy Tab-rol is nehez helyesen irni! :P


-ha nyitott, jo fej szuleid vannak mond el nekik kb mit tervezel es biztos fognak segiteni

2011. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Koszonom a valaszodat!

Angolul elég jól tudok (USAban éltem régen)

Alaptőkem is lenne pár százezer forint (ne kerdeezd honnan van :) )

És a munkamoralommal se lenne gond


Ez az ebayn megveszem, vateran eladom ötlet nem is rossz... Sőz, mi az hogy... :))

2011. ápr. 19. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Ahhoz, hogy az interneten üzletelj, kellene bankszámla és dombornyomott bankkártya, amit alapból csak 18 éven felülieknek adnak!!!


Nem javaslom, hogy a saját cuccaidat eladd, mert azokat a szüleid NEKED vették, nem azért, hogy elkótyavetyéld!


15 évesen egyetlen dolgod lenne : TANULNI!

Kiskorú személy nem kereskedhet, ezen nagyon könnyen lebukhatsz és a szüleid szorulnak majd miattad...

2011. ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15 évesen legálisan leginkább sehogysem, de ha mondjuk a nagyi vagy bátyó nevében regisztrálsz akkor azért van mód.

- FOREX (FxPro én ezt használom, de van ezer)

- tőzsde (equitas, de jó az erste is, sztem, de ebből is van ezer)

- póker, (party poker, chilipoker én itt vok, ebből is van ezer)


Ja és ha tőzsdézel, forex-ezel, akkor majd adót is kell fizetned (nagyinak, bátyónak), már ha nyereséges leszel. Úgyhogy jövő május 20 körül lesz dolgod.

(én spec, forex és póker után nem adóztam még, mondjuk pókeren nem is nyertem olyan hűű de nagy összeget, bét-es nyereség után bevallotam és be is fizettem)


Sok szerencsét!

2011. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence87 ***** válasza:
100%

Az szuper, ha jól tudsz angolul. Ez esetben saját angol nyelvű weboldalt vagy weboldalakat kell szerkesztened. Pénzed onnan lesz, hogy különböző partnerprogramok keretében reklámozol termékeket, és ha sikerül eladnod belőlük, meghatározott jutalékot kapsz.


Itt tudsz partnerprogramokhoz csatlakozni:

www.amazon.com - Ez a legnagyobb, itt minden van.

www.cj.com - itt nagyon sok cég van, ez az oldal fogja össze a kínálatukat.

www.clickbank.com - itt csak ebookok, videó tanfolyamok, szoftverek vannak, de szintén nagy hálózat.

www.shareasale.com - a CJ.com-hoz nagyon hasonló.


Először kiválasztasz egy réspiacot, legyen ez mondjuk a kávéfőzők. Utána keresel termékeket, amiket tudsz reklámozni, a példában nyilván kávéfőzőket. Amazon.com, CJ.com ebben az esetben a te barátod.


Utána regisztrálsz egy saját domain nevet (pl. coffeemachinesreviewer.com), és elkezdesz írni angolul. Kell egy általános leírás, hogyan kell kávéfőzőt venni, milyen típusok vannak, mikre kell odafigyelni stb. Ha magyar vagy angol weben rákeresel, találsz erről rengeteg cikket, csak át kell fogalmaznod őket (ne lopj tartalmat máshonnan !!!).


Utána megnézed mondjuk az Amazonon a legjobban fogyó modelleket, és mindnek csinálsz külön aloldalt a honlapodon (pl. coffeemachinesreviewer.com/xyz-coffe-maker-model-review). Itt felraksz róla egy képet és rövid leírást (az Amazonról szabadon fel tudod használni a képeket, leírásokat).


Utána megkeresel az adott modellről véleményeket a neten, és az értelmesnek tűnők összefoglalóját rámásolod a honlapodra. Azaz nem te írsz véleményt a cuccról (hiszen neked nincs is olyan kávéfőződ), hanem megnézed, hogy ki írt márt véleményt az adott termékről, és csak őt idézed.


Ha egy konkrét példát akarsz ilyen oldalra, akkor nézd meg ezt: [link]


Ha megnézed, ők saját maguk egy terméket sem próbáltak ki, csak a mások által írt véleményeket összegzik egy lapon. Ugyanezen az elven működik a rottentomatoes.com filmes oldal is. Ebből szerintem már érted a logikát.


Ez azért jó, mert így nagyon gyorsan tudsz egyedi és értékes tartalmat írni.


De nyilván nem csak kávéfőzőkre lehet ezt alkalmazni, van még ezer más piac, nézz szét a fent már említett oldalakon.


Ezt a folyamatot ismétled sok termékre és több réspiacra, végül felvehetsz egy munkatársat is, aki segít neked tartalmat írni.


Még mielőtt valaki azt mondja, hogy ez baromság, a már linkelt [link] oldal betű szerint ezt csinálja, amit leírtam, és rengeteget keresnek. A New York Times tulajdona az oldal egyébként.

2011. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!