Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pénz nélkül belevágni? Esetleg...

Pénz nélkül belevágni? Esetleg pályázati úton?

Figyelt kérdés
Van egy ötletem,amibe szeretnék belevágni,de sajnos pénzem nincs hozzá. Pályázati úton talán megvalósítható,de nem tudom hogyan kezdjek hozzá? Akinek van erről tapasztalata leírná?
2011. júl. 1. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
talán jó lenne tudni, hogy miről van szó:)
2011. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Játszóház,gyerekeknek

Csak fél füllel hallottam,hogy 2 éve működő Gazdasági Társaság kell hozzá,hogy pályázni lehessen,ez valyon igaz lehet?

2011. júl. 1. 12:30
 3/9 A kérdező kommentje:
vajon bocsánat
2011. júl. 1. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:

persze!

a te gyerekeidnek kellene? vagy esetleg óvodába?

2011. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, egy nagyvárosban élek,ahol mindössze egy ilyen gyerekmegőrzős játszóház létezik. Szeretnék én is egyet,csak sokkal elfogadhatóbb áron. Szóval ehhez szeretnék ötleteket,hogyan induljak neki sajnos pénz nélkül.
2011. júl. 1. 12:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Van-e rá esély,hogy pályázati úton sikerülne?
2011. júl. 1. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éve működő Gazdasági Társaság kell hozzá, ez így igaz. ráadásul a pályázatok útján nemigazán magánszemélyek kapnak "valamit". pályázatokra pl az önkormányzatok szoktak jelentkezni, nagyon sok városfejlesztő programok, pályázatok vannak. de így konkrétan, hogy egy-egy ember pályázhat játszóházra/akármire, nem hallottam még.
2011. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem semmiképp.


Egyrészt 2 éve működő gazdasági társaság kell hozzá. Ez tudod mit jelent? azt hogy legalább 2 éve kellene hogy legyen egy gazdasági társaságod, pld bt, kft, kkt vagy amit épp választanál. A feltételektől elestél olyat fognak választani aki ennek a feltételnek megfelel.


Másrászt pályázatot nem te dobod össze, hanem pályázatíró szakember, szóval 0-val nem tudsz elindulni.

Amit tudok tanácsolni az a hitel abból el tudsz indulni.

Viszont hitelt felvenni, hát....rizikós lenne....de ez a te felelőséged.

A pályázattal kár szenvedni, még előtársaság se vagy, milyen alapon akarod megírni?

2011. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 14:13


nem cska az önkormányzatok pályázhatnak vállalatok is megtehetik, de a feltételbe írják. utolsó voltam

2011. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!