Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék nyitni egy boltot,...

Szeretnék nyitni egy boltot, de még nem döntöttem el, hogy milyet. Melyik bolt a legkeresettebb? Ahova sokan járnak? Sok pénzt költenek, de ez ne ruha bolt legyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Figy, ez borzasztóan sok szempontot igénylő kérdés.


Alapesetben azt mondanám, hogy virágboltot vagy temetkezési vállalkozást nyiss (nem viccelek), mert ezekre mindig szükség van. Azonban meg kell nézni, hogy ahol nyitnád az üzletet, ott van-e már konkurencia, ill. milyen az érdeklődés. Amúgy ha van hozzá elég tőkéd és kapacitásod, kreativitásod, és a körülmények is megfelelnek, nem lenne rossz egy éttermet v cukrászdát nyitni, de ez már sztem kockázatosabb. Hol lenne ez helyileg (települést írj, ha lehet, akár privátban is)?

Ja és az sem elhanyagolható szempont, hogy mihez lenne kedved. (Értem, hogy a pénzért csinálnád, de azért mégse mindegy, hogy amikor rossz kedved van, kicsit utálod az egészet vagy nagyon :)

2011. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Ha azt mondom, hogy számítástechnikai bolt, akkor ahhoz értesz? És ha azt, hogy kisállat kereskedés, akkor van türelmed az állatokhoz? Ha pedig azt hogy húsbolt, akkor van hentes végzettséged?


Értelmetlen a kérdés, nem lehet rá általános választ adni. Nem lehet úgy boltot nyitni, ha arról sincs elképzelésed hogy mivel akarsz foglalkozni...Oda járnak sokan, ahol látják, hogy értenek hozzá és az árak is jók.

2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mazolimail válasza:

ha lenne érdeklődés és nem lenne jelentős konkurencia, akk biztos kocsmát nyitnék, abban aztán van pénz:D

és ha olyan helyet tudsz csinálni ami nem a késdobáló alkeszokat, hanem a fiatalabbakat csábítja akk még jól is érzed magad

2011. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!