Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne most röpke 10 milliár...

Ha lenne most röpke 10 milliárd forintotok, mibe kezdenétek bele? (vállalkozó szelleműek) És ezek az ötletek kijönnének belőle?

Figyelt kérdés

- Autógyártás

- Gépgyártás

- Szénszálgyártás

- Üveggyártás

- Papírgyártás

- Bioetanol és biodízel gyártás

- Kőolaj- és földgázfeldolgozó üzem

- Cementgyártás

- Műagyaggyártás

- Robotgyártás

- Téglagyártás

- Laboratórium

- Villamos áram termelése szélerőművekkel- majd eladása

- Sör, bor- és egyéb szeszes italok előállítása nagy mennyiségben.


2011. aug. 6. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 01:50

Értem, akkor változtatok a válaszomon.

Gyűjtenék még a belájdzsóra

2011. aug. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ez nem annyi sok pénz, hogy nagyon komoly vállalkozásba kezdjen az ember"


Ez azért nagy marhaság volt. Hatalmas vállalatok vannak a világon melyek nem érnek 10 milliárdot mégis többezer, akár tízezer embernek adnak munkát. És azokat biztosan nem ennyi pénzből alapították.


Nem vagyok biztos benne, hogy tudod mi is az hogy likviditáshiány. Ha ilyen gondja van egy cégnek, akkor azt jelenti, hogy még sem olyan húdejó ötletre épül a cég.


Az is hülyeség hogy a bérbeadás a világ legjobb üzlete. A bérbeadott dolgok mindig kopnak és semmi garancia sincs arra, hogy állandóan lesz bérlőd. Valószínűleg sose adtál ki még albérletet.


Robotgyártáshoz is elég, de azt a nulláról elkezdeni nincs értelme. Las Vegasban egy "híres" hotelban 200 dollár körül mozog egy szoba ára per éjszaka. Akkor egy éves díj úgy 75000 dollár. Ha mellé napi 400 dollárt költesz, akkor az évi 225.000. 50 millió dollárból ezt 220 évig tudod csinálni. De ennyiből lehet venni kaszinót is.

2011. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szoktam ilyesmiken gondolkodni, és jó látni, hogy nem mindenki csak ülne a pénzén.

Én a gyártásokhoz nem nagyon értek, max 1-2 jól menő gyártónál vennék részesedést, de nem szállnék be saját céggel.

Számomra a vendéglátás, szórakozóhelyek, szerencsejáték területei vonzóak, ilyen téren terjeszkednék. Esetleg bevásárlóközpontok.

Az alap összegből is fordítanék jótékony célokra, ha bejönne a biznisz, akkor később kórházak, iskolák.

Jól esett most ezt leírni, köszönöm neked ezt a 2 percet ;)

2011. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Vállalkozás fejlesztési alapot csinálnék ráférne az országra.
2011. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor hamar elúszna a pénzed és egy fillért nem látnál belőle vissza :)
2011. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!