Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miként lehetne megoldani,...

Miként lehetne megoldani, hogy vállalkozás formájában, neten keresztül küldjek tanácsadást másoknak és ezért pénzt kapjak? Mi lehet ennek a menete?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok hasonló oldal van e téren.

A lényegük: figyelem felkeltés egy honlapon. Akár ingyenes honlap készítóvel is elkészítheted.

Hírlevélre való feliratkozás után alap infók elküldése. Amivel már a regisztráló valamit tud kezdeni. Többször is ismételhető más más témában.

Majd fizetős szolgáltatások meghirdetése, akcióztatása, stb. Persze ez utóbbit ajánlati hírlevél formájában eljuttatni a hirlevélre feliratkozottaknak is.

Az egészet egy aktuális bloggal alátámasztani.

Technikai része szerintem így nézhetne ki.


A pénz oldala pedig egy vállalkozási forma megléte. Ez utóbbi rajtad múlik melyiket választod. Ha meg van akkor kérhetsz érte pénzt.

2011. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolom, adószámos magánszemély lennék.


Nem nagyon lenne módom és nem is nagyon szeretné a lakásomban fogadni az ügyfeleket, ezért gondoltam arra, hogy ezt a bizonyos tanácsadást, ami fizetős lenne, neten keresztül bonyolítanám, csak azt nem tudom, hogyan kaphatnám érte a fizetésem.Tüntessek majd fel a weboldalamon egy számlaszámot, vagy valahogy máshogy?

2011. dec. 2. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Ha nem ilyesmire gondoltál akkor előre is elnézést kérek.

Megrendelőt állítasz össze. Amit kitöltve megjelenik a megrendelő személye előtt egy összeg amit ha elfogad egy válasz email-ben megjelenik neki minden ami a fizetéssel kapcsolatos teendő.

pl. pénzügyi tanácsadás ezen belül a családi kassza optimalizálása. Ennek tarifája általánosságban 6500Ft.

Ha erre van szüksége bekéred milyen kiadásai, bevételei vannak. Miután megékezett az összeg elektronikus formában átadod vissza az ö általa adott infót illetve költségvetést és mellette bemutatod a te általad javasolt új költségvetést. Amin remélhetően van megtakarítás.

A másik lehetőség, hogy milyen megtakarítási portfóliókat tudnál ajánlani hosszú közép és rövid távra. Összegtől kockázattól függően.

Valahogy így gondolom. Azt, hogy milyen téren dolgoznál az rajtad múlik.

Nem lenne rossz ötlet a skype használata. Olyan mintha mégis személyes lenne a dolog.

2011. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!