Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell vattacukor eladásához?...

Mi kell vattacukor eladásához? Nyilván egy vállalkozás, de kellenek engedélyek stb?

Figyelt kérdés
Van egy alapítvány, ami sok gyerekprogramot szervez és szeretnék a rendezvényeiken vattacukrot árulni. Milyen engedélyek kellenek, ha az alapítvánnyal már megállapodtam?

2012. máj. 29. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod rongálni a szegény gyerkőcök fogát?
2012. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Semmi, luftot lősz vele, már rég agyonbszta az ÁNTSZ ezt a fajta megélhetést is, úgy meg van szigorítva minden, hogy még ki se nyitsz már belerokkantál az adósságba.


Ezért tüntek el mindenhonnan. Nem készítheted már akármivel iso meg mittomén miylen eu szabványos meg engedélyeztetett eszközök és gépek kellenek, amiket nem tudsz megfizetni, pont mint a cukrászoknál például.


Vagy ha van 3 milliód egy felszerelésre akkor hajrá, az életbe nem fogja visszahozni az árát.

2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom hamarosan majd a Gyrososok következnek, mivel abból még elég sok van és eléggé lerontják a szegény amerikai multi gyorsétterem láncok forgalmát.
2012. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
98%

jó régi már a kérdés, de reagálok a 2. hozzászólásra... eléggé negatív világszemlélet, ilyen hozzáállással ne csodálkozz ha nem viszed semmire... én tavaly kezdtem vattacukrozni, egyedül strandokon, a lehető legolcsóbban árultam, és rohadtul sokat melóztam, egy szabványos vattacuki gép nem kerül többe 200.000rnél... 3milla? hol élsz te? legalább nézz utána mielőtt válaszolsz... nah mindegy... a lényeg, idén már kis fa bódéban nyomorgunk 2 en az alkalmazottammal, és kürtöskalácsot árulunk, aminek a teljes felszerelésére, vattacukizásból jött össze... télre már tervben van a forralt bor, elméletileg már a kezdéshez a tőke meg is van...

Ez a baj ebben az országban, vállalkozni igen is lehet, ls ha dolgozol és teszel is érte, akkor el is éred a céljaidat, de a sok szájhős meg mindig osztja a baromságát...

2012. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!