Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek hol érdemes olyan...

Szerintetek hol érdemes olyan befektetőket keresnem, akik 2-6 millió forintig szeretnének befektetni egy zseniális üzletbe?

Figyelt kérdés
Interneten és az ismeretségi körömben is sok mindennel próbálkoztam, de nem igazán jártam sikerrel. Milyen tanácsot tudnátok adni?
2012. júl. 4. 17:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Majd én befektetem neked!
2012. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én pont a pár milliómnak keresek, középtávú jövedelmező helyet. Ha gondolod, írj privit, ha titkos, írd körül.
2012. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális üzlet? Ezzel így nem fogsz találni komoly érdeklődőt.
2012. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem zseniálissal se fog.
2012. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ha átutalod a számlámra,az zseniális üzlet lesz! (nekem)
2012. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nos, épp ez lett volna a kérdésem, hogy hogyan, nem az hogy fogok e találni vagy sem. A megfogalmazást meg bízd csak ide, itt kissé pongyolábban fogalmaztam...
2012. júl. 5. 02:01
 7/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen...mond el a zseniális ötletedet, annak akinek van ilyen sok pénze. Ha szerinte is zseniális, akkor neked adja a pénzét.

Ha pl azt mondod, hogy te vízzel működő autót akarsz gyártani, és elémbe raksz egy prototípust, akkor meggyőztél. Nyert ügyed van. Hasbeszéddel, meg kínai cselekkel és kérlelésekkel ilyen sok pénzt nem fogsz kapni soha. Najó Bill Gates már csak kíváncsiságból is adna neked.

2012. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Okos vagy kedves utolsó, ha elmondom, nekem mi marad? Megcsinálja akinek sok pénze van...
2012. júl. 10. 09:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tolnék bele 6 misit egy olyan üzletbe, amiről csak annyit tudok, hogy "zseniális".
2012. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ahogy az utolsó válaszoló is mondta...látatlanba nem ad pénzt. Kell egy kis bizalom mindkét fél részéről. Esetleg jogi úton talán lehet tenni valamit ez ellen. Nézz utána.
2012. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!