Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Örülnétek e egy kis kedvencekn...

Örülnétek e egy kis kedvenceknek szóló étteremhez Budapesten? El vinnétek e, meglepni kedvenc házi állatotokat szülinapjára egy megérdemelt vacsira, ahol még szépitkőzhet is? Érdekelne, hogy mennyire lenne erre kereslet?!

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiégett a szemem mire ezt elolvastam...

A kiskedvenceknek megfelel az az étel amit boltban kapni. Hörcsögnek a magok, halaknak szárított lárva, macskának hústartalmú táp.

Mit gondoltál, sült húst adni az állatoknak?

Max a milliomos állatbolond cicababa vinné ilyen helyre a palotapincsijét.

2013. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,egyet értek veled,de ez tényleg csak is nekik szólna..

A bőségesen fizető, "mindenenem az állatom" embereknek,akik mindent megtesznek és megvennének a kis kedvencnek....

2013. jan. 22. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Már látom, ahogy az egyik kutya szemet vett a másik kajájára, és elveszi, na akkor...

Anyámnak van 2 macskája imádja őket, és fordítva is, a legjobb kajákat veszi meg nekik, vett nekik ilyen almos gépet is, ahová, ha bemegy a gép eltakarítja azt. Meg ezer más szart, de az életbe nem vinné el őket, mivel akkor nyüg lenne ez.

Mondjuk ilyen mihaszna celebek biztos járnának a kis ölebükkel,de ez az USAban lenne sikeres, itthon meg megölné a pénztelenség. Tudom, hogy nagy divat lett most ez "én meg a házikedvencem", meg, hogy külön van repülő, hogy elvigyék az állatodat első osztályon, becsatolva, mintha utas lenne.

De étterem azért már túlzás szerintem. Ő egy állat, Ceasar Milán is megmondta, a kutya az kutya, és úgy is kell vele bánni, nem mint egy emberrel. És szerintem ő tudja biztosan mit beszél.

2013. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedből ítélve egy minimálisan sem konyítasz a vendéglátáshoz, mert akkor ezt a kérdést még hangosan, magadnak sem tetted volna fel!! Olyan ALAP dolgon nem gondolkoztál, hogy az ÁNTSZ mit szólna hozzá????

... és akkor szerintem itt nem is kell azon agonizálnod, hogy mekkora lenne rá a kereslet!

2013. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!