Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van most ugyebár ez a kötelező...

Van most ugyebár ez a kötelező cégmódosítás jan 31-ig. Az én cégemnek 2 éve nincs semmi forgalma csak tartozása, jelenleg nappali tagozatos hallgató vagyok. Ha nem hajtom végre a módosítást csak a céget büntetik vagy, mint magánszemélyt engem is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt, hogy kft-ről van szó.
2013. jan. 29. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
15-18 ezerért megcsinálja az ügyvéd, ha ez neked megér ennyit, persze hozzáadják a tartozásodhoz, de mivel ez törvényben van rögzítve, rád verik a balhét, ha a tartozások a te hibádból fakadnak, járulék, és egyéb dolgok be nem fizetése az államnak, azt is leverik rajtad.
2013. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja ilyenkor nem számít, hogy Kft, ha te vagy a tulaj.
2013. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem számít, hogy kft? A magán számlámról le fogják emelni a pénzt? Az azért furcsa lenne.
2013. jan. 29. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha törvényi kötelezettséged nem teszel eleget, seggbe rúgnak, ha a te hibádból eladósodik a Kft. szintén.

Szerinted miért akar sok ember szabadulni az eladósodott Kft.től?

A NAV leveszi, elviszi, nekik mindegy, hogy hogyan kitől, de beszedik.

De próbáld meg, hogy nem csinálod meg, és ha megjelenik a NAV az ajtódban, ne csodálkozz, hogy végre hajtanak.

Azok az idők elmúltak, hogy eladósítom a Kft, aztán úgy se tudnak mit tenni.

Ha rám hallgatsz nem zúdítasz magadra bajt.

2013. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi az infót.
2013. jan. 29. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ügyvezető mint magánszemély felelőssége bizonyos esetekben bizony bejöhet.
2013. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!