Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hálózatépítőket keresek, mi a...

Hálózatépítőket keresek, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
olyan emberek írjanak akik vannak vagy voltak hálózatba, és mi a véleményetek?

2013. febr. 6. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 hájaaa ***** válasza:
32%
Milyen termékről/szolgáltatásról van szó? Milyen régóta működik a cég? Csak MO-n vagy külföldön is tevékenykedik? Vagy bármi infó. Így milyen véleményt írjunk?
2013. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
22%
Cisco CCNA?
2013. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

hálózatépítés,

teljesen mindegy, hogy mivel foglalkozik a cég.

láttok benne üzletet pénzt, jövőt?

mondjuk ha csak most jött be Magyarországra?

2013. febr. 6. 20:53
 4/86 anonim ***** válasza:
11%
Mindig van pénz a piramisjátékban, csak arra kell figyelni, h ne alul legyél.
2013. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
33%

Nem akarlak megsérteni, de tipikus demagóg, nem vállalkozói felfogást tükröz, amit írsz. Pont hogy az a lényeg, hogy mivel foglalkozik a cég.


Ennyi erővel meg lehetne kérdezni, hogy érdemes-e vállalkozni manapság, vagy akár azt is, hogy érdemes-e dolgozni mostanában.


Én speciel előbb megyek el kukásnak, mint nekifogjak hálózatépítgetni, de távol álljon tőlem, hogy bárkit lebeszéljek róla. Tény azonban, hogy éppkézláb ember szinte biztosan talál ennél kifizetődőbb munkát.

2013. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 hájaaa ***** válasza:
49%

"hálózatépítés,

teljesen mindegy, hogy mivel foglalkozik a cég.

láttok benne üzletet pénzt, jövőt?

mondjuk ha csak most jött be Magyarországra?"


Nos, akkor kicsit érthetőbben leírom mert látom nem nagyon érted.

Vegyünk egy példát: Odaállít elém Kovács Józsi, hogy most dob piacra egy új terméket. Alapított mellé egy céget tegnap előtt minimum tőkével. Azt szeretné hogy fizess be először egy regisztrációs díjat teszem azt 50.000 Ft-ot. Majd vásároljam meg tőle a csoda terméket és értékesítsem. Megy a szokásos keressem fel ismerőseimet bla-bla...nekik is bekéne rakni 50.000 hogy ők is tudják értékesíteni.... NA ez tuti bukta/átverős...tehát ez a fajta hálózat építés nem jó és messziről kerüljenek az ilyenek


Van a külföldről jövő marketing dumába épített termék, amikor adnak egy dvd-t vagy elmész előadásra és akkor meghallgatod hogy 2hónap múlva már a saját szigeteden fogsz Mojito koktélokat iszogatni annyi pénzed lesz csillog villog minden tábla, tukmállják rád a terméket...ezek is kerüljenek


Van viszont az ész érveket felsorakoztató, jó szolgáltatást/terméket eladó, hosszúévek óta, nagy tőkével rendelkező cég...nála lehet vásárolni csak hálózatépítés nélkül is, meg akár te is csatlakozhatsz hogy te is értékesíts. Nem kötelező, és nem lesz hátrányod belőle ha csatlakozol(nem kell mindenféle lóvét kicsengetni)..Na az ilyenekben eltudom azt képzelni, hogy jó a hálózatépítés és szimpatikus is...DE EZ sajnos RITKA

2013. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim válasza:
45%

a hálózatépítés egy nagyon jól kitalált rendszer, a baj csak az, hogy nagyon sok ember csalódott benne. a hangsúly NEM a termékeladáson van, hanem az új belépőkön. minél több ember belép alád, annál több a pénzed. ez a rendszerben MINDENKIRE igaz, ez csak matek, meg egy kis pénzügyi intelligencia.


a helyzet az, hogy jómagam is megpróbálkoztam vele, mikor már a sokadikkal kerestek meg. józan ésszel gondolkodva beláttam, hogy "MLM károsult" nincs, csak lusta disznó. ez nem igaz! reggeltől estig mentem utána, azóta sem áll szóba velem pár ismerősöm, van aki kifejezetten haragszik rám, amiért ezzel megkerestem. drága a belépő, nincs mindenkinek pár tízezre kockáztatni, ezt be kell látni. rengeteg emberrel beszéltem, idegenekkel, ismerősökkel egyaránt, sikertelenül, próbálkoztam "mentorral" és nélküle is.


tény: ismerek olyat, aki tényleg hülyére keresi magát belőle. nem tudom hogy csinálja, de fut a szekér. a másik, hogy a legtöbb MLM cég termékei nagyon jók, ez vitathatatlan. de termékeladásból nem tudsz megélni, mert kevés a jutalék utána, arról nem is beszélve, hogy méregdrágák.


nekem kb 160ezrem bánja minden egyéb költségemet beleszámítva, plusz az idő-energia ráfordítás.


jól gondold meg mit vállalsz!

2013. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
68%

Ezen az oldalon, bár MLM a kulcsszó, szinte csak ellendrukkereket látok.

Ritka kivételnek itt vagyok ém, ebben az üzletben DOLGOZOM, s bár nincs szigetem, nem is szeretnék, de ebből élek, elég jól.

Az általad említett üzlettel kapcsolatban óvatosságra intelek: az, hogy az elején érdemes belépni, csak a piramisjátékoknál igaz. Abba viszont hamar belebukhatsz, s egyébként is erkölcstelen dolog a barátaid pénzén gazdagodni.

Ajánlok neked egy oldalt, amely logikusan végigvezet a kiválasztáson:

[link]

Ha van kérdésed, provátban írj, ne tegyük ki magunkat a támadásoknak.

2013. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

hájaaa


"Nos, akkor kicsit érthetőbben leírom mert látom nem nagyon érted."


Nem, félreérted. A kérdés az volt, hogy van-e benne fantázia.

Teljesen igazad van, hogy fontos a termék, de mindent félre téve magába a rendszer szerintetek jó-e.

Kifizetés, bónuszok, mélységek, lábak, stb.

2013. febr. 7. 08:29
 10/86 hájaaa ***** válasza:
38%
Igen! Természetesen van jó hálózat nem vitatom. Én is voltam egy nagyon jóban. De rohadt sokat kellett güriznem, "győzködnöm" az embereket. Sok ismerősöm -mint ahogy az előttem szóló is írta- nem beszél velem, haragszik rám. Meguntam...Eztán elmentem "mezei"értékesítőnek, ahol jobban kerestem és fele annyit kellett robotolni és mindig volt ügyfél...
2013. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!