Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kilépek az AMWAY-ből,...

Ha kilépek az AMWAY-ből, akkor hogy kaphatom vissza a regisztrációkor befizetett összeget, amit 180 napig visszafizetnek? OLVASD EL (ÉS PRÓBÁLD MEG FELFOGNI) A KÉRDÉS ALATTI SZÖVEGET IS!

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy csak a kérdésre válaszoljon, leszarom a véleményét azzal kapcsolatban, hogy hülyeség-e az amway, illetve az is mindegy, hogy miért akarok kilépni, miért léptem be anno, stb. Ezt csak azért szögezem le, mert ahogy néztem, a többi amwayes kérdésnél az okosok mindig leírták, hogy baromság az egész, aki meg belép az egy fogyatékos (és így tovább). Ez se engem se másokat nem érdekel. Köszönöm előre is az érdemi válaszokat!

2013. febr. 18. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mindent vissza kell adnod, és (szerintem) ahhoz az emberhez kell most fordulnod, akinél beléptél. Nem fog neki örülni.
2013. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Van olyan, hogy ügyfélszolgálat, meg van olyan hogy szponzor... ja,meg az ELÁBÉ 0,5%-a elkülönített céltartaléka a cégnek erre az esetre.

( De Te voltál a cég embere nem? :-) )

2013. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Milyen jogcímen fizettél be, és mennyit? Egyébként pedig kapnod kellett üzletpolitikát, abban ez benne kell hogy legyen - ha igaz.
2013. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megoldódott? kitöltöd a visszaküldős papírt, és elviszed vagy elküldöd a könyveket és dvdt az európa útra. Postán vagy számlára kapod a 11500-at.
2013. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!