Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Korlátlan telefonálási lehetős...

Korlátlan telefonálási lehetőségre lehet vállalkozást alapozni?

Figyelt kérdés

Munkalehetőségem nincs jelenleg kilátásban, és mivel sajnos képzett sem vagyok (érettségim és középfokú angol nyelvvizsgám van csak), így nem is kapkodnak utánam. Értékesítő voltam előzőleg, emiatt is maradt rajtam egy korlátlan telefon. Szerintetek ebből tudok előnyt kovácsolni vállalkozás formájában? Van szerintetek olyan cég, aki kiszervezne ilyen jellegű tevékenységet? Csak ugye a Vodafone RED miatt ez bárkinek elérhető, a cégek pedig nem biztos, hogy egy vadidegennek kiadnának neveket (még ha csak egy hideg listáról beszélünk, sztem azt sem nagyon adnák ki).


Nektek mi a véleményetek?



#értékesítés #korlátlan telefon
2013. máj. 31. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, és egy dolog viszont biztos nem érdekel: az MLM! Azért nem vagyok hajlandó fizetni, hogy egy cég termékeit vagy szolgáltatásait értékesíthessem!
2013. máj. 31. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Te valamit félreérthetsz. Egy MLM-ben nem fizetsz azért, hogy értékesíthess.


Amúgy miért nem folytatod az értékesítő karrieredet?

2013. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értek semmit félre! Ha pénzt akarsz kapni egy MLM-ben, akkor be kell lépned, amit csak a termékei/szolgáltatásai megvételével tudsz. Sok helyen egy egész palettányi dolgot vetetnek meg veled több 100 ezerért. Mindezt azért, hogy "értékesítési jogot" kapj! (Persze ez jól be van burkolva a "meg kell ismerned a cég termékeit, hogy tudjál róla beszélni" köntösbe.) Nos, én erre nem vagyok hajlandó! Nem fogok azért fizetni, hogy értékesíthessek! (Vagy találjak egy olyan palimadarat, aki szintén becsenget egy nagyobb összeget, meg majd ő is keresheti az ő palimadarait!)


Az előző cégemnél átalakítások voltak, azt a szolgáltatást sajnos megszüntették, amit én értékesítettem, így már nem volt rám szükség.

2013. jún. 1. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem értek semmit félre!"


Nos, vélemények különböznek. Én MLMből élek, szerintem félreérted. De megértelek, ha nekem is azok az információim lennének, mint neked, valószínűleg én is úgy gondolnám, ahogy te.


Azt értem, hogy az előző pozíciód megszűnt. De jó értékesítőből mindenhol hiány van, miért nem jelentkezel valahova értékesítőnek?

2013. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!