Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást nyitnátok?

Milyen vállalkozást nyitnátok?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel van elég pénzem rá, olyat szeretnék amivel biztosíthatnám a megélhetést.Hosszú távban gondolkozok.Temetkezésre és pékségre gondoltam már,erre mindig van kereslet! :-) Ötletek?

2013. júl. 16. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Amihez értesz.

Illetve az sem mindegy, hogy hol nyitod, mennyi az a tényleg elég pénz.

Vállalati tanácsadás keretében erre tudunk választ adni neked.

2013. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvastam a hozzászólásod egy kérdéshez. A vállalati tanácsadásotoknak milyen anyagi vonzata van? Esetleg egy honlapot, vagy e-mailcím elérhetőséget, vagy cégnevet, vagy telefonszámot tudnál nekem adni?

2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hopp bocs ezt üzenetbe akartam írni.
2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi van csacsikalap?

Nem kell vasárnap 6 órában dolgoznod, az 5 éves fiad kézügyessége is javult már gondolom? A pékségedet már kitárgyaltuk, ott is kell vasárnap melóznod!


Eddig nem volt pénzed vállalkozásra, de megnyerted az 5-ös lottót :), így a lottós topikban kapott tanácsok alapján péknek szegődsz?

2013. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg: Semmilyent


Miért?

Nincs elegendő rálátásom egy vállalat működésére.

Adók, szabályok, engedélyek, reklám, kapcsolatok. Semmi nincs meg elegendő szinten.


Persze ezekkel minddel meg lehet bízni egy másik vállalkozást. De akkor miből is lesz a haszon?


Pár milliós (5-20) beruházás esetén nem tud úgy működni semmi,hogy neked volt pénzed, de minden új számodra, és még alkalmazottnak sem vennének fel egy hasonló céghez.



Az még,hogy a pékség milyen jó ,mert mindig van rá kereslet:

Kínálat is, a konkurencia, versengés meg csak a profitot teszi tönkre

2013. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani - attól függ, hol
2014. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!