Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudok csinálni ingatlankö...

Heinemann Artúr kérdése:

Hogy tudok csinálni ingatlanközvetítő honlapot?

Figyelt kérdés

Van némi informatikai tapasztalatom,viszont nincs tőkém.

De van egy bomba ötletem,ami világ szinten bejönne.

Most szeretném elkezdeni,csak nem tudom merre. Esetleg egy igényesebb ingyen webshop,vagy weboldal megoldás lehet? Hogy tudom azt kivitelezni,hogy az ügyfelek feltölthessék a dolgaikat?



2014. febr. 3. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a reklámba segítek, ha csak ez a gondod...
2014. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ végülis mit szeretnél... Mit tudjanak feltölteni? Apród szerűen, vagy inkább webshop szerűen?


Webshop alapnak jó lehet az oscommerce, valami frappánsabb designnal.


Feltölteni, alapvetően ftp-n keresztül tudnak dolgokat a szerveredre, egy maghatározott célmappába,amit te utána le tudsz ellenőrizni (így nem kerül ki az oldalra olyan dolog, ami nem odavaló) és betenni a "kínálatba" viszonylag gyorsan és egyszerűen .csv importtal


Admin felületes portálrendszerekbe nem vagyok jártas.

2014. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A reklám nem gond,mert van AdWords fiókom.

Igazából egy online országos albérlet és ingatlan közvetítő oldalt szeretnék. Nem pont apród szerüt,de a lényeg,hogy igényes legyen és ha van egy kiadni való lakásod,akkor te tudd oda feltölteni....és most jönne a csavar....!

2014. febr. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!