Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használ itt valaki Novatek...

Használ itt valaki Novatek online pénztárgépet?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla? Érdemes megvenni?
2014. márc. 7. 11:33
 1/1 anonim válasza:
Nekünk ilyen gépünk van, én szeretem, bár a kollégáim máshogy vannak ezzel. Néha persze én is földhöz vágnám, mert sokszor nagyon lassú. Állandóan elveszti a kapcsolatot, újraindul, szarakodik, ha akarom három mozdulattal befagyasztom. Hozzá kell szokni hogy nem egy i7 dolgozik benne. Tán az egyetlen pozitívuma a rendkívül logikus felépítés. A blokk is tök érthető, x és z módban is minden jelentés átlátható és logikus. A jelentésekkel ugyan nem én foglalkozok, mert egy lánc tagja vagyunk, de a könyvelő számára is egyszerű. A szomszéd üzletben 3 Sento és egy Mini gép van, utóbbi egy valódi hulladék, olyat ne vegyetek, blokk nyomtatás, nyitás-záráson kívül semmire sem jó. A Sento viszont elnyerte a tetszésemet mikor átugrottam eladni 1-2 dolgot. Gyors, de tényleg, sitty-sutty kinyom akármit, és még befagyasztani sem tudtuk. Talán kevésbbé logikus mint a Novatek, de szokható. Namost a többi amiről hallottam... A cash cube szerintem undorító, és lassabb mint a novatek, mármint vásárlói tapasztalat szerint. A Jota-val elég komoly rendszereket állítottak össze mind más komolyabb láncok, mind a Trafikhálózat. Néhány blokkal arrébb olyat hasznának, bár ők komoly tételekkel nagy árban dolgoznak, ők imádják. Igaz drága, de ha komoly dolgokkal mahinálsz, akkor ezt ajánlom. Ha piacozol akkor pedog Mini. Sok szerencsét!
2014. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!