Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Masszőrök, kozmetikusok,...

Masszőrök, kozmetikusok, fodrászok! Mit érdemes valasztani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kozmetikus, masszőr vagyok és a kérdésem az lenne hogy szerintetek hogy lenne jobb, ti hogy csináljátok, kerestetek olyan helyet ahol aljalmazottak vagytok vagy egyéni vallakozók?

Nagyon sok hirdetés azt írja szamlaképes embereket vár, megéri egyéni vállalkozást létrehozni ( ez mivel jár?) vagy inkább keresgélni kell alkalmazotti jogviszonyt?


2014. márc. 24. 10:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

20:55


Te mindenkit tirpákozol? te persze maga vagy a megtestesült atya úristen.


Én nem Happy endes masszázst végzek, lehet hozzád ezért járnak annyian?



Én is szeretem a munkámat, de ha 8k szórólapból 1 ember se jön be az üzletbe, ott aztán rohadtul nem számít hogy én mit szeretek meg milyen a hozzá állásom, mivel nem is találkozom az emberekkel, így nincs mit átadnom nekik.


Nincs negatív hozzáállásom, csak a való életbeli tapasztalataimat írom le, ha ez nem tetszik, akkor ne olvasd el. Főleg ne véleményezd anélkül, hogy nem ismernél személyesen!


Ha meg olyan "hűdefasza" embere vagy akkor adhatnál pár építő jellegű jó tanácsot. Komolyan várom!


Mert arra, hogy miért nem..., csak lököd a noname sablon dumát 53%osként.

2014. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

03-24 20:59


de gondolom kicsattannál az örömtől, ha 900e-et kidobtál volna az ablakon és 5 hónap alatt több 100e es mínuszban lennél.

2014. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

1 ha figyelnel olvashattad, hogy KOZMETIKUS vagyok es nem masszor..... a masik leirtam szerintem mar , hogy mi a velemenyem es ha ekkora paraszt vagy akkor majd a joisten ad neked tanacsokat de en nem, mivel nalad fejbe vannak a problemak

Arrol nem beszelve, hogy hajtod itt hogy mennyi penzedbe van stb, szerinted nekem ingyen adtak??? Vagy egy kozmetikusnak eleg a masszazs olaj meg egy agy es nem kellenek gepek? Szerinted ez mennyi volt meg uj uzletet nyitni es berendezni?? Mondh egy olyan vallalkozast amihez nem kell penz? Az ilyen gondolkodasu emberek nem valoak vallalkozonak menjenek el alkalmazottnak mert a budos eletbe nem lesz sikeres ha egybol penzt akar kivenni... mit gondoltal maguktol besetalnak majd hozzad a vendegek kezdokent?? Hat elmondom neked hogy rohadtul nem, sulyos penzbe kerul a reklam az hogy megismerjek a neved a szalonod, hogy egyatalan tudd bizonyitani hogy jo szakember vagy...

Ezen kene elgondolkozni es nem kotoszkodni egy olyannal aki kicsit tobbet ert el az eletbe mar mint te! De jobb lenne ha elmennel valami gyarba dolgozni nevetseges penzert, de az legalabb fix!

2014. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
# 10/13 Szerintem gondolkozzál már el azon hogy ki a bunkó, ha már értelmeset nem tudsz reagálni... Érdekes hogy nekem ezt senki se mondta h lehet rá támogatást kérni, de azért kösz.
2014. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet támogatást kérni, ennek utánanéztem , ha vártam volna nekem se mondja senki, nem lehet úgy nekikezdeni semminek hogy nem járunk utána ....Nekünk a suliba azzal kezdték, hogy az első év biztos minuszban lesz ,erre készüljünk fel, nem tudom ti hova jártatok, de a legtöbb helyen elmondják . Bár ha sima tanfolyam akkor nem, csak fizesd ki a díjat, én nappali tagozaton tanultam 2 évig aztán megcsináltam a masszázs-tanfolyamokat. Össz-vissz 400-ba került az egész. Pesten.


Azért egy fodrász meg kozmetikus szakmában nehezebb elhelyezkedni szerintem , mert az emberek már nem bíznak hisz 2-es bizonyítvánnyal is képesek kiengedni a tanulókat a nagyvilágba bőrt kezelni vagy hajat festeni, így nem válogatnak, vagy maradnak az elsőnél vagy nem járnak....szóval ezen nem érdemes vitázni.... , bár én is elvégeztem a kozmetikus sulit a végére rájöttem, hogy a masszázs az én világom és ez is marad és könnyebb is,hisz az anyagköltség minimális és az egészben az dönt milyen ember vagy, ezt volt időm kitapasztalni a 2 év alatt, hisz a " mesterem" vendégei akik 10 éve odajártak már szinte hozzám jöttek, mert egyszerűen más volt a bánásmód.

Én azt mondom különböző szakmákat ,különböző embereket nem lehet és nem is kell összehasonlítani.

2014. márc. 28. 11:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Nemtudom komolyan mit hiszel, hogy majd a szadba ragnak mindent?? Kepzeld nekem se mondtak, bementem es megkerdeztem van e valami, es kepzeld volt :D
2014. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

03-28 09:29


Majd te döntöt el, hogy ki, hol dolgozzon és minek való? Kinek képzeled magad, Istennek? gyökér! Többet éltél! Ha ha ha, kétlem, osztod az észt 53%oddal olyanról, amiről azt se tudod hogy eszik e vagy isszák!Anyuciék kinyalták a se**edet gondolom!


Paraszt kettőnk közül nem én vagyok, te tirpákozol mindenkit te f*$szópó se**fej. Nézz már tükörbe b*romarcú.


Én kötözködöm. Olvass már vissza, vegyél szemüveget! Te kötöttél belém, te húgyagyú idióta!



Te nagy bdös lofszt se tudsz a szakmáról, nem hogy tanácsot adni. Menj és éld ki magad! Nolifer idióta vagy, aki olyanba ugat bele, amiről fingja sincsen.


Gratulálok a profi netes életedhez, nonameként tudod magad fényezni, élőben meg gondolom valami patkánylyukban laksz.

2014. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szivesen megmutatom hol lakom / dolgozom ha eljössz Győrbe, mert közel nem patkány lyuk és elmondhatom hogy tehermentes saját tulajdon, a nevem is leirom ha szeretnéd nyugodtan nézz utánnam facebookon vagy ahol akarsz, a szakma kiváloságaként végeztem ugyhogy nem csak ugy "ugatok" , a szalonon kivül van még egy boltom, és képzeld egyik sem az ölembe hullt,az meg h igy beszélsz csak magadról állitasz ki szegénységi bizonyitványt, és ezzel azt bizonyítod, hogy mennyire egy megkeseredett szegény ember vagy ( és nem ( csak ) az anyagiakra gondolok
2014. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Uhh, mostmàr értem ki miért nem élt meg a szakmàbòl.....
2014. ápr. 4. 20:06
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig is egyertelmu volt de had probalkozzon ;)
2014. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!