Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit árulnál webshopon? Milyen...

Mit árulnál webshopon? Milyen webshopot nyitnál? Mi érné meg szerinted?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy csapat nagyon kedvező áron tud neked készíteni egy profi designos weboldalt közepes marketinggel. Milyen cikkeket, vagy szolgáltatást kínálnál rajta?

2014. júl. 28. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ritka, "egzotikus" elektronikai termékeket és designer holmikat, amiket más nem árul itthon. Viszont így szürkeimport, de szerintem pusztán wehbshopból már nem lehet meggazdagodni, ebben nem az a pláne.
2014. júl. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket az újhullámos felnőttszórakoztató termékeket, mint pl a buborék-hegyezőt. Esetleg vonat alakú gyümölcsízű csokikat.



Értékes és konkrét üzleti tippeket senki sem fog adni, mert magától venné el a kenyeret. Ha tippeket kapsz akkor az vagy nem lesz értékes, vagy nem lesz konkrét.


Másrészt. Neked nem azon emberek véleményére van szükséged, akik üzletet nyitnának ha lenne rá weboldaluk marketinggel, hanem azon emberek véleményére, akik valamit szeretnének megszerezni, de nem tudják honnan kell (tehát nem az eladók fejébe akarsz belelátni hanem a vevőkébe).

2014. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen, mert gyakran a fogyasztó alkalmazkodik a piachoz.

Egyébként nem hiszem, hogy pár ötlet miatt nagy konkurencia támadna a piacon. Másrészt: egyszerű volt a kérdés. Nem?

2014. júl. 29. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen, én kérek elnézést.
2014. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lacus88 válasza:

Webshopon mindent kell! értékesíteni. Ha egy új e-boltot akarsz csinálni csak így van esélyed a működésre. Mindig az évszakhoz megfeleő termékeket kell inkább reklámozni. A tél beállta előtt a gumiabroncs ami hirtelen fontos lesz mindenkinek. A Google keresőben ha akarsz kb 60 Ft/kattintásért meg lehet rendelni. Ez azt jelenti, hogy az első 6-8 helyre sorol be a kereső és ha rákattint az érdeklődő a te egyenlegedből vonják a 60 Ft-okat.

De!

100 kattintásból kb 2-3 ember lesz aki valóban meg is veszi. Szóval az árakat így kell kalkulálni minden termékkel. Remélem segítettem.

2014. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!