Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy sajat ruha uzletem,...

Van egy sajat ruha uzletem, szeretnem a facebookon felfutatni hogy legyen sok likeom, es tudhassak postazni. Szerintetek hogyan kene csinalnom? Hogyan mukodik ez hogy sok likeot kapjon az oldal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
NAV biztos lájkolná.
2015. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha nem tudsz okosat hulyet ne irj, mondom van ruha uzletem, szamlaval lenne kikuldve hivatalosan. cegembe is bele irtam hogy webshop, csak elobb igy szeretnem magam kiprobalni...

imadok ilyen embereket..

hany ilyen facebookos oldal mukodik, en csak a felfuttatasra lettem volna kivancsi kis okos

2015. márc. 12. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy hosszabb folyamat. nem árt, ha szakember csinálja, mert fordítva is el tud sülni....


Én ezzel foglalkozom. Sztem keress valakit aki ezt megcsinálja neked. Úgy számolj, hogy külsősként nettóban havi 100-150K-t fog kérni és legalább egy évig szükséged lesz rá.


Főállásban ez drágább dolog, de akkor csak veled foglalkozik, más ügyfele nincs.

2015. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes pár tízezret rákölteni facebook hírdetésekre.
2015. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a környékünkön van egy állandó piac és ott egy ruhás. Kb mint egy kínai volt. Trendi Divat a neve és Szigetszentmiklóson van.

Rövid idő alatt többtízezres lájkolója lett neki. Mégpedig azért mert minden kedden felteszi a heti új ruhákat és csinál vele egy nyereményjátékot az albumot megosztók közt.

Érdemes megnézni mert mindezt elég rövid idő alatt érte el.

A modell a tulaj csaj és 2 barátnője, a fotósuk a tulaj pasi nagylánya. Kiírják az árakat stb. A nyereményjáték nem nagy veszteség nekik, cserébe sok olyanhoz eljut az oldaluk aki amúgy nem ismeri. utánvéttel postáznak.

2015. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom, hat mivel most inditom a facebookot nem akarok ra kolteni ennyiket..

biztos hogy szeretnem reklamozni, de mondjuk naponta 1 euroval.

kedves utolso, igen enis igy kepzeltem el hogy amit hozok arut rogton felraknam, aztan pedig arak es mereteket is, es enis utanvetellel postaznak.. meg nyeremenyjatekok :)

2015. márc. 13. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:

A napi egy eurós hirdetés édeskevés lesz.

A hírfolyamon és oldalt megjelenő hirdetéseknél szépen le tudod szűkíteni magadtól is településre, nemre, korra. Felesleges erre szakember, egyébként olyan 50ezer körül vállalná egy külsős cég a kezelést.

Viszont nem elég a hirdetésre költeni, a posztokat is érdemes megdobni egy kicsit, mert egy sima poszt a rajongók 5-10%-ához jut el, egy promoted post nyilván több emberhez.

Ez a megosztós, nyereményjátékos dolog lenne a legolcsóbb, csak jól rágd át a szabályzatot. Nem tudom, hogy most megengedett-e a megosztásra és lájkra való buzdítás. Tény, hogy sokan csinálják, csak nehogy akkor "büntessen" a facebook, amikor már majdnem felépítetted az oldalt.

2015. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!